Specjalista ds. GIS w PAŻP (Warszawa)

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Młodszy Specjalista/ Specjalista ds. GIS

Zakres obowiązków:

  • modyfikacja istniejących map zgodnie z wchodzącymi na nie zmianami w programie MicroStation, GeoMedia, QGIS,
  • opracowywanie nowych map,
  • tworzenie opracowań GIS z bazy danych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o kierunku Geodezja i Kartografia/Kartografia/Geoinformatyka lub pokrewne,
  • wymagane doświadczenie zawodowe: dla Młodszego Specjalisty - min. 1 rok pracy na stanowisku młodszego kartografa/ kartografa lub młodszego specjalisty/ specjalisty  ds. GIS (redakcja map numerycznych); dla Specjalisty  - min. 3 lata w pracy na stanowisku młodszego kartografa/ kartografa lub mł. specjalisty / specjalisty ds. GIS (redakcja map numerycznych),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1​,
  • znajomość oprogramowania MicroStation oraz oprogramowania GIS (Geomedia, QGIS),
  • znajomość tworzenia kwerend w oprogramowaniu GIS,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole i pracy samodzielnej,
  • dobra organizacja pracy,
  • wiedza w zakresie specjalizacji pozwalającą na samodzielną realizację niestandardowych zadań/rozwiązań i umiejętność dzielenia się wiedzą (wymaganie dla stanowiska specjalisty).

Warunki:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną (w tym stomatologię),
  • dodatkowe ubezpieczenia na życie,
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • bezpłatny parking dla pracowników,
  • pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (ekwiwalent urlopowy tzw. "gruszę", niskooprocentowane pożyczki, dopłaty do żłobków, przedszkoli, imprez kulturalnych itp.),
  • zdobycie doświadczenia zawodowego w branży lotniczej, w jedynej tego typu Agencji w Polsce.

Termin przesyłania aplikacji mija 31.12.2023 r.

Treść ogłoszenia