• Start

Warszaty online dotyczące oferty edukacyjnej w zakresie teledetekcji satelitarnej

Warszaty online dotyczące oferty edukacyjnej w zakresie teledetekcji satelitarnej

W dniach 21-22 października 2021 r. odbędą się warsztaty online pt. "Shaping the future workforce of Earth observation/Geo-information sector in Poland" organizowane przez Stowarzyszenie NEREUS, we współpracy z Samorządem Województwa Mazowieckiego i Samorządem Województwa Podkarpackiego. Dla wszystkich uczestników będzie to wyjątkowa okazja do zapoznania się z tematyką wykorzystania danych satelitarnych.

VIII Wrocławski GIS Day w formie hybrydowej

VIII Wrocławski GIS Day 2021

"Systemy Informacji nie tylko Geograficznej!” to hasło tegorocznej edycji Wrocławskiego Dnia GIS. Już po raz ósmy swoje siły łączą koła naukowe z dwóch czołowych wrocławskich uczelni: Studenckie Koło Naukowe Geodetów działające na Uniwersytecie Przyrodniczym oraz Koło Naukowo-Badawcze GIS z Politechniki Wrocławskiej.

Wystawa z okazji Jubileuszu 100-lecia Wydziału Geodezji i Kartografii PW

Wystawa z okazji Jubileuszu 100-lecia Wydziału Geodezji i Kartografii PW

W dniu Uroczystości Centralnych Jubileuszu 100-lecia Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej otwarto wystawę prezentującą wybrane pamiątki z okresu jego działalności. W Sali ekspozycyjnej Muzeum PW w sąsiedztwie Dużej Auli w Gmachu Głównym PW zgromadzono liczne dokumenty, opracowania kartograficzne, akcesoria oraz instrumenty geodezyjne związane z Wydziałem.

Warsztaty z okazji jubileuszu 30-lecia GEOPOZ

Warsztaty z okazji jubileuszu GEOPOZ

Poznański Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ zaprasza do udziału w kolejnym wydarzeniu jubileuszowym. Od 18 do 22 października odbędzie się cykl warsztatów online, które poprowadzą pracownicy ZGiKM GEOPOZ.

Zaproszenie na jubileusz ZGiKM GEOPOZ

Zaproszenie na jubileusz ZGiKM GEOPOZ

Poznański Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ obchodzi w tym roku 30-lecie funkcjonowania. Z tej okazji zaplanowano cykl wydarzeń jubileuszowych.

Nasze patronaty

GIScience 2021
27-30 września 2021
Kongres GIS 2021
28.09-01.10.2021
XXI Conference of PhD Students and Young Scientists
23-25.06.2021

Galeria

Wrocławski GIS Day 2019
13 listopada 2019
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018