Inspektor ds. programowania aplikacji w Wydziale Przetwarzania Danych Przestrzennych BGiK (Warszawa)

Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy poszukuje kandydatów na 2 wolne stanowiska urzędnicze w Urzędzie Miasta:

Inspektor ds. programowania aplikacji w Wydziale Przetwarzania Danych Przestrzennych Biura Geodezji i Katastru

Zakres zadań:
Główne odpowiedzialności:

  • analiza, projektowanie, programowanie, modyfikowanie kodu i wdrażanie aplikacji i systemów informatycznych,
  • testowanie kodu aplikacji, wyszukiwanie i usuwanie błędów powstałych w trakcie pisania kodu,
  • tworzenie i aktualizowanie dokumentacji aplikacji i systemów informatycznych,
  • implementowanie i wdrażanie oprogramowania, zapewnienie ciągłości działania oprogramowania w warstwie aplikacyjnej, optymalizacja i rozwój oprogramowania.

Charakterystyka pracy:

  • tworzenie aplikacji i systemów informatycznych związanych z informacja przestrzenną,
  • utrzymanie systemów oraz powierzonych aplikacji przetwarzających dane przestrzenne m.st. Warszawy,
  • musisz znać zagadnienia potrzebne do realizacji zadań oraz akty prawne: ustawa o infrastrukturze informacji przestrzennej, ustawa o ochronie baz danych, regulacje prawne z zakresu ochrony danych osobowych, ustawa o pracownikach samorządowych, ustawa o ustroju miasta stołecznego Warszawy.

Niezbędne wymagania:

  • obywatelstwo polskie lub innego państwa, które dopuszcza ustawa1,
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • nieposzlakowana opinia,
  • umiejętność obsługi komputera2, w tym podstawowych programów do edycji dokumentów,
  • wykształcenie wyższe I lub II stopnia,
  • minimum 3-letni staż pracy,
  • powyżej 2-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie programowania,
  • projektowania systemów informatycznych, testowania, optymalizacji, naprawy kodu, tworzeniu i aktualizacji dokumentacji aplikacji, implementacji oprogramowania,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego weryfikowana podczas testu wiedzy lub i rozmowy kwalifikacyjnej,
  • kompetencje: identyfikacja z urzędem; wiedza zawodowa; znajomość przepisów i procedur; samodzielność; sumienność

Termin składania dokumentów: 21 sierpnia

Treść ogloszenia [pdf]