• gisplay.pl

Atrakcje turystyczne w aplikacji Yanosik

W aplikacji Yanosik rozwijany jest nowy projekt „Turystyka regionu”, za sprawą którego na mapie w aplikacji znajdziemy informacje o atrakcjach turystycznych.

Atrakcje turystyczne w aplikacji Yanosik

O atrakcjach turystycznych zostaniemy poinformowani w trasie, gdy znajdziemy się w ich okolicy. Wyświetlone one zostaną bez konieczności włączania nawigacji. "Informowanie o atrakcjach turystycznych w aplikacji Yanosik pomoże Wam odkryć nowe miejsca, zaplanować wycieczki z wyprzedzeniem i dostosować swoją trasę do nowego planu albo umożliwi Wam spontaniczny postój w historycznym zakątku" - czytamy na blogu firmy.

Informacje o atrakcjach będą przekazywane za pomocą powiadomienia graficznego, podobnego do znaku drogowego, który informuje o pobliskim zabytku. W powiadomieniu znajdziemy także informacje o rodzaju atrakcji, jej lokalizacji i odległości. Punkty będą wyróżnione na mapie, tak samo jak informacje o policji czy fotoradarach.

W aplikacji Yanosik są już dodane atrakcje turystyczne z poszczególnych regionów, ale projekt „Turystyka regionu” wciąż jest rozwijany. Dlatego twórcy aplikacji zapraszają Samorządy do zgłaszania swoich punktów.

Nasze patronaty

XXIII Ogólnopolskie Sympozjum Fotogrametryczno-Teledetekcyjne
18-20 września 2024
INTERGEO 2023
10-12 października 2023
VIII Forum BioGIS
29-30.11.2023
GIS Day w Stolicy
23 listopada 2023

Quizy mapowe

Gdzie leży ten kraj?
Puzzle z mapą świata
Jaki to kraj?
Quiz WORLDLE - Jaki to kraj?
Wersja dla zaawansowanych
Geoquiz historyczny
EOGuesser