Nowe Zumi w 16 odsłonach

Popularny serwis mapowy Zumi.pl zmienił układ strony głównej i przebudował nawigację po najważniejszych działach lokalizatora.  Po otwarciu nowej strony portalu mamy możliwość wyboru jedną z szesnastu wersji regionalnej serwisu.


Już po otwarciu nowej strony Zumi internaucie wyświetlają się domyślnie te zasoby lokalizatora, którymi potencjalnie może być najbardziej zainteresowany z racji miejsca zamieszkania. Można skorzystać z domyślnie proponowanej przez Zumi wersji regionalnej, albo wybrać własną, klikając link "Zmień lokalizację".

Przebudowano też nawigację po najważniejszych działach lokalizatora. W górnym pasku użytkownik serwisu może dynamicznie przełączać się między wyszukiwarką firm i usług, nieruchomościami, wyznaczaniem trasy oraz serwisem mapowym. Nową funkcją strony głównej lokalizatora jest prezentacja wybranych firm ogłaszających się w okolicy w kilku najczęściej wyszukiwanych kategoriach tematycznych.Zumi szybko wykroczyło poza standardowe pojmowanie lokalizatora. Systematyczne wprowadzanie nowych funkcji spowodowało, ze poprzednia wersja strony startowej wyczerpała swoją pojemność. Jestem przekonany, że nowa strona Zumi ułatwi użytkownikom korzystanie z wszystkich funkcji, które są dostępne dziś, i tych, które pojawią się na Zumi w przyszłości. Pracujemy nad implementacją wyszukiwarki produktów, a wtedy Zumi stanie się kanałem dystrybucji produktów dla firm, a dla internautów miejscem lokalizowania i kupowania towarów - zapowiada Mateusz Boczar, dyrektor produktu Zumi.pl

Nowe nieruchomości

Oferty nieruchomości można przeglądać korzystając z nowej strony startowej. Internauta zainteresowany tym tematem znajdzie w Zumi nie tylko aktualne ogłoszenia, ale również pochodzące z zasobów Onetu artykuły, raporty i porady kontekstowo związane z nieruchomościami. Całość uzupełniają linki prowadzące bezpośrednio do ogłaszających się w portalu firm wnętrzarskich, budowlanych czy architektów.

Dla społeczności

Na stronie Zumi znalazły swoje miejsce również elementy społecznościowe, pozwalające dołączyć do fanów lokalizatora na coraz popularniejszym w Polsce facebook'u, czy na śledzenie nowości za pomocą blipa lub twittera.źródło: Zumi.pl

Nasze patronaty

XXIII Ogólnopolskie Sympozjum Fotogrametryczno-Teledetekcyjne
18-20 września 2024
INTERGEO 2023
10-12 października 2023
VIII Forum BioGIS
29-30.11.2023
GIS Day w Stolicy
23 listopada 2023

Quizy mapowe

Gdzie leży ten kraj?
Puzzle z mapą świata
Jaki to kraj?
Quiz WORLDLE - Jaki to kraj?
Wersja dla zaawansowanych
Geoquiz historyczny
EOGuesser