logo gisplay

AutoMapa 5.5 na Androida już dostępna

Dotknij i jedź! Jedno dotknięcie wystarczy aby w nowej AutoMapie 5.5 wyznaczyć trasę i uruchomić nawigację do wybranego miejsca - niezależnie czy zostało ono wyszukane, wybrane z mapy, czy znajduje się w ulubionych lub ostatnio używanych miejscach.

Nowa AutoMapa dla iOS

Nowa AutoMapa dla iOSAutoMapa opublikowała nową wersję aplikacji przeznaczoną dla iPhone'ów i iPadów. Zawiera ona nową wersję AutoRadaru - zaawansowanego systemu do wymiany informacji o wszelkich zdarzeniach drogowych oraz rozbudowany mechanizm aktualizacji ograniczeń prędkości.

Finaliści konkursu MyGalileoApp

Agencja Europejskiego GNSS (GSA) ogłosiła finalistów konkursu MyGalileoApp na stworzenie aplikacji mobilnej, która wykorzystuje usługi europejskiego systemu nawigacji satelitarnej Galileo.

NAVITEL wprowadza na rynek trzy nawigacje GPS z TMC

NAVITEL wprowadza na rynek trzy nawigacje GPS z TMCFirma NAVITEL zaprezentowała nowe nawigacje samochodowe - E200 TMC, E500 Magnetic TMC i E700 TMC. W modelach tych producent po raz pierwszy zdecydował się wprowadzić technologię Traffic Message Channel, która umożliwia otrzymywanie bieżących informacji o ruchu drogowym.

Naukowcy z UPWr porównali dokładność Galilieo i GPS

Naukowcy z UPWr porównali dokładność Galilieo i GPS (fot.UPWr)Badacze z Instytutu Geodezji i Geoinformatyki Uniwerstyetu Przyrodzniczego we Wrocławiu przeprowadzili testy pozycjonowania precyzyjnego z wykorzystaniem tylko systemu Galileo. Okazuje się, że pozycjonowanie Galileo już teraz 2-3 razy dokładniejsze niż GPS.

Navitel Navigator w wersji 9.11

Navitel Navigator 9.11Navitel wydał aktualizację oprogramowania Navitel Navigator 9.11 dla systemów operacyjnych Android i iOS (iPhone i iPad).

Nasze patronaty

Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji
23-29-06.2019
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
I Krajowe Forum Użytkowników LiDAR
22-23.10.2019 r. (Sękocin Stary)
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018