logo gisplay

Dane rolnicze w Geoportalu Województwa Łódzkiego

Dane rolnicze w Geoportalu Województwa ŁódzkiegoW Geoportalu Województwa Łódzkiego uruchomiono mapę prezentującą informacje wspomagające realizację zadań z zakresu rolnictwa i obszarów wiejskich.

Nowe mapy we wrocławskim geoportalu

System Informacji Przestrzenne Wrocławia wzbogacił się o dwie nowe mapy: Decyzje architektoniczne i Decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach (fot. geoportal.wroclaw.pl)System Informacji Przestrzenne Wrocławia wzbogacił się o dwie nowe mapy: Decyzje architektoniczne i Decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach.

Mapy zagrożenia suszą

Mapy zagrożenia suszą (fot. konsultacjesusza.pl)W stolicy Wielkopolski, która jest jednym z najbardziej dotkniętych suszą regionów w Polsce, rozpoczęły się spotkania konsultacyjne projektu Stop suszy. Stopień zagrożenia suszą (rolniczą, hydrologiczną i hydrogeologiczną) w poszczególnych regionach kraju pokazuje pierwszy w Polsce geoportal na stronie www.konsultacjesusza.pl.

Profesor Marek Baranowski ponownie Sekretarzem Generalnym AGILE

Profesor Marek Baranowski ponownie Sekretarzem Generalnym AGILE Członkowie Asocjacji Laboratoriów Geoinformacyjnych w Europie (AGILE) wybrali ponownie Marka Baranowskiego, profesora IGiK do Zarządu Asocjacji, powierzając mu funkcję Sekretarza Generalnego na okres kadencji 2019 – 2023.

Czy location intelligence pomoże w walce ze skutkami wojny handlowej?

Czy location intelligence pomoże w walce ze skutkami wojny handlowej? Wzrost napięcia w handlu międzynarodowym i rosnące cła zmuszają firmy do zmniejszenia kosztów produkcji i optymalizacji łańcucha dostaw. Coraz więcej firm udowadnia, że systemy location intelligence są kluczowe jeżeli chodzi o szybkie dostosowywanie swoich dostaw do zmieniających się warunków rynkowych.

GIS Support oficjalnym centrum szkoleniowym Fundacji QGIS.ORG

GIS Support oficjalnym centrum szkoleniowym Fundacji QGIS.ORGFirma GIS Support została uznana przez fundację QGIS.ORG za oficjalne centrum szkoleniowe oprogramowania QGIS. Dołączyła zatem do elitarnego grona instytucji, które mogą wystawiać certyfikaty QGIS.ORG.

Nasze patronaty

Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji
23-29-06.2019
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018