logo gisplay

Jak obchodzono GIS Day w Bytomiu?

GIS Day 2018 w Bytomiu (fot. ZSTiO w Bytomiu)Już po raz ósmy w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących zorganizowano obchody Dnia GIS. Jak co roku i tym razem nie zabrakło ciekawych wykładów i warsztatów, a także prezentacji sprzętu geodezyjnego.

Spotkanie sympatyków OSM

Spotkanie sympatyków OSMNa 25 listopada w Łodzi zaplanowano spotkanie sympatyków map OSM oraz Walne Zebranie Stowarzyszenia OpenStreetMap Polska.

MAP_IT! – Krakowski Hackaton Mapowy

MAP_IT! – Krakowski Hackaton MapowyW weekend 17 i 18 listopada 2018 roku odbędzie się kolejny Hackaton Mapowy, organizowany przez firmę HERE Technologies, Koło Naukowe Geodetów Dahlta AGH i Koło Geografów UJ.

Uniwersytet Łódzki zaprasza na GIS Day 2018

Uniwersytet Łódzki zaprasza na GIS DayJuż po raz ósmy na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego odbędzie się GIS Day. Łódzkie obchody Dnia GIS zaplanowano na 14 listopada 2018 roku.

Krakowski GIS Day o crowdsourcingu w przestrzeni

GIS Day 2018 w KrakowieZnamy już ramowy program Dnia GIS w Krakowie, który odbędzie sie 14 listopada 2018 r. Motywem przewodnim spotkania będzie szeroko rozumiany crowdsourcing.

GIS Day 2018 w Bytomiu już 7 listopada

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Bytomiu zaprasza na obchody Dnia GIS, które w tym roku odbędą się 7 listopada 2018 r.

III Opolski Dzień Informacji Geograficznej

III Opolski Dzień Informacji GeograficznejW ramach GIS Day 2018 w dniu 15 listopada br. na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Opolskiego odbędzie się seminarium "III Opolski Dzień Informacji Geograficznej".

Zaproszenie na warszawski GIS Day 2018

GIS Day w stolicyTegoroczna edycja Dnia GIS w Warszawie odbędzie się 23 listopada 2018 r. na kampusie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Wydarzenie organizowane jest pod hasłem "Nowy wymiar administracji".