logo gisplay

Wystawa w Elblągu z okazji 100-lecia SGP

Wystawa w Elblągu z okazji 100-lecia SGP (fot. SGP)W miniony piątek (1 marca) w Elblągu z okazji 100-lecia Stowarzyszenia Geodetów Polskich i 100-lecia polskiej (niepodległej geodezji) otwarto wystawę pn. "4 biurka. Powrót do przeszłości: od mierniczego do geomatyka".

TPI dystrybutorem oprogramowania Terrasolid

Oprogramowanie TerraSolidFirma TPI Sp. z o.o. została autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania firmy Terrasolid Ltd. - producenta rozwiązań dla geodezji i branży UAV.

Aktualizacja aplikacji geoGPS

Aktualizacja aplikacji geoGPSFirma ENCOM udostępniła nową wersją popularnej aplikacji mobilnej geoGPS służącej do zarządzania pracami w terenie.

Karol Koss odchodzi ze stanowiska Zastępcy GGK

W związku ze złożoną przez Karola Kossa rezygnacją ze stanowiska Zastępcy Głównego Geodety Kraju, Minister Inwestycji i Rozwoju Jerzy Kwieciński, na wniosek Głównego Geodety Kraju Waldemara Izdebskiego, odwołał go ze stanowiska z dniem 11 lutego 2019 r.

Wyniki konkursu na najlepsze prace dyplomowe w roku 2017/2018

Wyniki konkursu na najlepsze prace dyplomowe w roku 2017/2018 Ogłoszono wyniki organizowanego przez Stowarzyszenie Geodetów Polskich oraz Główny Urząd Geodezji i Kartografii konkursu na najlepsze prace dyplomowe obronione na kierunku geodezja i kartografia w roku 2017/2018.

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GIS w Stolicy 2018
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018