Stanowisko pracy ds. aktualizacji danych GIS (Opoczno)

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Inspektor w Biurze Kontroli na Miejscu - Stanowisko pracy ds. aktualizacji danych GIS

Miejsce pracy: 26-300 Opoczno, ul. Piotrkowska 49 Opoczyńskie Biuro Powiatowe ARiMR

Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba w pełnym wymiarze czasu pracy - umowa na czas określony ( w celu zastępstwa pracownika podczas jego usprawiedliwionej nieobecności)

Oferujemy:

  • przejrzyste zasady wynagradzania,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne,
  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • bogaty pakiet szkoleń,
  • możliwość refundacji nauki języka obcego i studiów podyplomowych,
  • pakiet socjalny: dofinansowanie do wypoczynku, pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach,
  • pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

Główne obowiązki:

  • identyfikowanie i obsługa rozbieżności dla spraw o przyznanie płatności zgodnie z obowiązującymi procedurami w systemie PZSIP,
  • opracowywanie rozbieżności w sprawach powiązanych z działkami referencyjnymi, na których zidentyfikowano konieczność modyfikacji elementów EFA ( ang, Ecological Focus Area) w wektorowych danych referencyjnych w Systemie Identyfikacji Działek Rolnych (LPIS),
  • modyfikacja danych wektorowych LPIS w odniesieniu do zidentyfikowanych rozbieżności z wykorzystaniem dokumentacji i danych GIS (ang. Geographic Information Systems) umożliwiających ich przetwarzanie,
  • skanowanie składanych w biurze powiatowym przez wnioskodawców materiałów graficznych wykorzystywanych do budowy nowych warstw GIS systemu LPIS,
  • udostępnianie danych GIS na potrzeby kontroli na miejscu.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie: wyższe
  • znajomość zadań realizowanych przez ARiMR,
  • wiedza z zakresu wspólnej polityki rolnej, znajomość zagadnień w zakresie ewidencji gruntów i budynków, umiejętność
  • analizowania ortofotomap, pomiarów GIS i pomiarów wektorowych,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),

Wymagania pożądane:

  • mile widziany 6-cio miesięczny staż pracy w obszarze: kontroli administracyjnej wniosków o przyznanie płatności, pomiarów wektorowych, praca z systemami informacji przestrzennej, analiza ortofotomap, pomiary GPS,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • komunikatywność, kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość na uczenie się
  • prawo jazdy kat. B

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  1. Kwestionariusz dla kandydata załączony do ogłoszenia,
  2. List motywacyjny,
  3. Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych opatrzone własnoręcznym podpisem kandydata. (Treść oświadczenia jest do pobrania na dole ogłoszenia),
  4. Kserokopie/skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i prawo jazdy.

Ww. oświadczenie musi być podpisane własnoręcznym podpisem kandydata.

Aplikacja kandydata do pracy zawierająca braki, wadliwą treść oświadczenia dotyczącego przetwarzania danych osobowych bądź pozbawiona takiego oświadczenia nie będzie uwzględniona w procesie rekrutacji.

Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej

Dokumenty należy składać w terminie do: 18.05.2020r. (liczy się data wpływu do ARiMR).

listownie pod adresem: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Łódzki Oddział Regionalny Al. Piłsudskiego 84, 92-202 Łódź z dopiskiem: Dokumenty dotyczące naboru nr ref.: OR05/BKM/14/20