Praca w Dziale Teledetekcji Środowiska MGGP Aero (Warszawa)

Dział Teledetekcji Środowiska MGGP Aero Sp. z o. o. poszukuje osób do pracy.

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

  • Przetwarzanie i analiza danych teledetekcyjnych: zdjęcia wielospektralne, hiperspektralne, dane ALS;
  • Przygotowanie i analiza danych geoprzestrzennych;
  • Praca na dużych zbiorach danych;
  • Udział w projektach badawczo-rozwojowych;
  • Prezentowanie wyników prac na konferencjach;
  • Współpraca z jednostkami naukowymi;
  • Pisanie artykułów naukowych w języku angielskim;
  • Sporządzanie dokumentacji projektowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki/specjalizacje: teledetekcja, geografia, geodezja, kartografia, geoinformacja;
  • Biegła znajomość zagadnień z teledetekcji i GIS;
  • Dobra znajomość oprogramowania ArcGIS/ QGIS/ Global Mapper;
  • Dobra znajomość oprogramowania ENVI;
  • Znajomość pakietów Google Docs i MS Office zwłaszcza w zakresie arkuszy kalkulacyjnych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 (w mowie i piśmie);
  • Komunikatywność;
  • Samodzielność i kreatywność;
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy zespołowej;
  • Motywacja do ciągłego uczenia się i poszerzania kompetencji;
  • Dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

  • Umiejętność pracy z danymi ALS;
  • Umiejętność pracy z danymi hiperspektralnymi;
  • Praktyczna znajomość programowania w językach Python/IDL;
  • Znajomość zagadnień statystyki opisowej;
  • Znajomość środowisk statystycznych Statistica/R;
  • Znajomość zagadnień fizycznych podstaw teledetekcji (promieniowanie elektromagnetyczne, fizyka atmosfery);
  • Znajomość zagadnień geobotanicznych;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze;
  • Możliwość ustawicznego rozwoju, poszerzania wiedzy i umiejętności.