Specjalista GIS / Programista (Kraków)

Firma InnovaGTech poszukuje do biura w Krakowie osoby na stanowisko:

Specjalista GIS / Programista

(możliwa współpraca na zasadach umowy o pracę lub umowy cywilno-prawnej)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane geografia, geoinformatyka)
  • Umiejętności programowania w SQL poparte udokumentowanym doświadczeniem
  • Wymagana umiejętność samodzielnej konfiguracji portali mapowych WEBGIS (Geoserver, OpenLayers i GeoExt, Leaflet, OSRM)
  • Wymagana umiejętność przetwarzania danych serwisów OpenStreetMap, UMPpcPL oraz narzędzi OpenSource wykorzystywanych do konwersji
  • Bardzo dobra znajomość przestrzennych baz danych PostgreSQL/PostGIS
  • Praktyczna znajomość oprogramowania Quantum GIS/ Quantum GIS serwer oraz ArcGIS
  • Minimum 3 lata doświadczenia z wykorzystaniem wymienionych technologii
  • Zainteresowania rozwojem zawodowym w obszarze geoinformatyki

Obowiązki:

  • Migracja danych przestrzennych pomiędzy standardami zapisu, układami odniesienia
  • Obsługa przestrzennych baz danych, generowanie i analiza zapytań SQL
  • Wsparcie technologiczne i merytoryczne w prowadzonych przez firmę projektach IT/GIS polegające na pracach programistycznych obejmujących technologie GIS OpenSource

Atuty:

  • Umiejętności programowania w JavaScript, Phyton, SQL
  • Znajomość branży monitoringu pojazdów i zagadnień geoinformatycznych

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji i wyników pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w przygotowywanych innowacyjnych projektach IT/GIS
  • Bardzo dobrą atmosferę w młodym, ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Elastyczny czas pracy

InnovaGTech jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku od 2010 roku. Specjalizujemy się w innowacyjnych rozwiązaniach IT/GIS z zakresu optymalizacji transportu, śledzeniu i wizualizacji obiektów (telemetria) z wykorzystaniem urządzeń GPS pod własną marką www.FleetGo.pl. Świadczymy również usługi z zakresu wspierania procesów zarządzania projektami oraz usługi programistyczne i wdrożeniowe. Opracowujemy rozwiązania IT niedostępne jeszcze na rynku polskim.