logo gisplay

Zapowiedź konferencji GIS w inżynierii środowiska

Sekcja środowiskowa KNGK Geoinformatyka zaprasza studentów i doktorantów na II edycję konferencji "GIS w inżynierii środowiska", która odbędzie się 18 maja 2016 w Krakowie na Wydziale Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej.

- Najważniejszą ideą, która przyświeca nam przy organizacji tego wydarzenia, jest promowanie rozwiązań geoinformatycznych w projektach środowiskowych. Chcemy oswoić z tym podejściem studentów kierunków środowiskowych i pokazać im, że umiejętności geoinformatyczne są bardzo cenione przez przedsiębiorców na rynku pracy. Jednocześnie dajemy możliwość zaprezentowania swoich projektów przez biologów, geografów, osoby związane z ochroną środowiska czy geodezją, wszak spektrum projektów, w których warto sięgnąć po GIS jest niemalże nieograniczone - podkreśla Marta Ociepa z KNGK Geoinformatyka.

Zeszłoroczna edycja pokazała jak duże jest zainteresowanie tematyką, dlatego w tym roku organizatorzy pragną zaprosić do udziału również doktorantów, by dać im możliwość zaprezentowania swojego dotychczasowego dorobku. Zdecydowano się też na formę jednodniowej konferencji podzielonej na dwa panele. W panelu przedpołudniowym odbędzie się sesja referatowa, wraz z konkursem, a po przerwie obiadowej dla uczestników konferencji przeprowadzone zostaną warsztaty pozwalające na nabycie nowych umiejętności GIS-owych.

Szczegóły na stronie www.giswis.agh.edu.pl oraz na stronie wydarzenia na Facebooku.

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

INTERGEO 2018

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GIS w Stolicy 2018
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
IV Forum Geodezja Przedsiębiorcy Studenci (GPS)

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018