logo gisplay

Historia cywilizacji na mapie

Historia cywilizacji na mapie Running Reality to interaktywna mapa, która umożliwia nam poznanie historii cywilacji od 3 tys. lat p.n.e do czasów współczesnych.

Wchodząc na Running Reality, możemy wyświetlić mapę dowolnego miejsca na świecie w każdym momencie swojej historii – oczywiście jeśli zbyt daleko przesuniemy się w czasie, dane miasto po prostu nie będzie w ogóle zaznaczone na mapie.

Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy zobaczyć, jak miasta ewoluowały na przestrzeni dekad/wieków. Mapa umożliwia również sprawdzenie informacji o ważniejszych osobach, które zamieszkiwały dany obszar oraz o konkretnych budnikach.

Świetną opcją jest możliwość odnalezienia interesującego nas miasta i sprawdzenia jego rozwoju w czasie – manipulując paskiem czasu możemy przenosić się w dowolne lata przeszłości i obserwować rozwój jego infrastruktury, obejmującej nie tylko ulice, ale też ważniejsze budynki (data powstania, budowa, właściciel); dodatkowo przy takich budowlach znajdziemy informację o ważniejszych z nimi związanych osobach.

 

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji
23-29-06.2019
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
I Krajowe Forum Użytkowników LiDAR
22-23.10.2019 r. (Sękocin Stary)
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018