• gisplay.pl

Nawigacja NaviExpert z ciemnym motywem

NaviExeprt zaprezentował kolejną odsłonę swojej aplikacji – wersję 15.0 z ciemnym motywem, która jest już dostępna w Google Play.

Od teraz podróżując po zmroku (i nie tylko) w nawigacji NaviExpert można ustawić wyświetlanie ekranu w tzw. opcji "dark mode".

Jak ustawić motyw aplikacji?

  • Wejdź w Menu aplikacji.
  • Wybierz Ustawienia, a następnie Ekran.
  • Kliknij Motyw aplikacji i wybierz ustawienie zgodne z Twoimi preferencjami.

Nowa wersja NaviExpert 15.0 to także nowe dymki tras alternatywnych i usprawniona praca wyszukiwarki. Zmiany te mają na celu jeszcze bardziej wygodne i intuicyjne korzystanie z aplikacji.

NaviExpert pożegnał stare dymki przy trasach alternatywnych – w ich miejscu znajdziemy nowe: większe, bardziej czytelne i… kolorowe! Informacje o czasie, odległości i ewentualnym koszcie trasy alternatywnej będą wyświetlać się w kolorach: czerwonym, zielonym lub czarnym. Wszystko zależy od tego, czy wiążą się ze stratą, zyskiem lub są kombinacją powyższych parametrów.

Natomiast przy poprawie wyszukiwarki bazowano m.in. na frazach, których w ostatnim czasie szukali użytkownicy w NaviExpercie. Między innymi usunięto  nieprzydatne podpowiedzi, które pojawiały się na liście wyników a także poprawiono precyzyjność podpowiedzi wyszukań poprzez lepsze rozpoznawanie pojedynczych słów.

Nasze patronaty

XXIII Ogólnopolskie Sympozjum Fotogrametryczno-Teledetekcyjne
18-20 września 2024
INTERGEO 2023
10-12 października 2023
VIII Forum BioGIS
29-30.11.2023
GIS Day w Stolicy
23 listopada 2023

Quizy mapowe

Gdzie leży ten kraj?
Puzzle z mapą świata
Jaki to kraj?
Quiz WORLDLE - Jaki to kraj?
Wersja dla zaawansowanych
Geoquiz historyczny
EOGuesser