• gisplay.pl

UMCS zaprasza na bezpłatne szkolenie z tworzenie map interaktywnych

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie zaprasza do udziału w szkoleniu "Web-GIS: tworzenie map interaktywnych", na którym będzie można dowiedzieć się jak samodzielnie tworzyć mapy i wizualizować dane przestrzenne wykorzystywane m.in. w logistyce, planowaniu przestrzennym czy serwisach pogodowych.

Podczas szkolenia:

  • poznasz, czym jest Web-GIS i jakie ma zastosowania w praktyce,
  • dowiesz się, skąd pozyskiwać dane przestrzenne i jak z nich korzystać,
  • nauczysz się tworzyć nowoczesne, interaktywne mapy internetowe,
  • zobaczysz, jak analizować dane na mapie i wyciągać z nich przydatne informacje,
  • spróbujesz swoich sił w budowie aplikacji mapowych (m.in. w ArcGIS Web AppBuilder),
  • zrozumiesz, jak projektować systemy GIS dopasowane do potrzeb konkretnych użytkowników.

Czas trwania: 15 godzin dydaktycznych (2 dni) 

Terminy szkolenia:

  • 10.10.2025 (piątek), godz. 8.30-15.30 (7,5 godz.)
  • 11.10.2025 (sobota), godz. 8.30-15.30 (7,5 godz.) 

Forma: szkolenie stacjonarne

Miejsce: Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej,  al. Kraśnicka 2d, Lublin. 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje i zapisy

Nasze patronaty

Informacja Przestrzenna IMPULSem dla rozwoju lokalnego
10 czerwca 2026
Geospatial and Space Technology Forum 2026
24–25 czerwca 2026
Intergeo 2026
15-17 września 2026
BUDMA 2026
3-6.02.2026
GeoConnect Expo
14-15 czerwca 2026

Mapa GIS

Znajdź firmę, sklep, studia...