wielkanoc baner

Specjalista do spraw zarządzania systemami dziedzinowymi (Warszawa)

Główny Urząd Geodezji i Kartografii w Warszawie poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Specjalista do spraw: zarządzania systemami dziedzinowymi w Wydziale Fotogrametrii i Teledetekcji (FOTO) w Departamencie Geodezji, Kartografii i Systemów Informacji Geograficznej

Miejsce wykonywania pracy:

Główny Urząd Geodezji i Kartografii
ul. Olbrachta 94B
01-102 Warszawa

ZAKRES ZADAŃ

  • Pełnienie roli wsparcia dla użytkowników systemów dziedzinowych, w tym uczestnictwo w tworzeniu dokumentacji technicznej systemów dziedzinowych
  • − Aktualizacja bazy systemów dziedzinowych o nowe dane wraz z przygotowaniem metadanych dla tych danych oraz wykonywanie automatycznej kontroli danych z wykorzystaniem mechanizmów systemów dziedzinowych, jak i narzędzi zewnętrznych
  • Uczestnictwo w przygotowaniu wymagań analitycznych, technicznych oraz funkcjonalnych i niefunkcjonalnych warstwy bazodanowej i aplikacyjnej oraz uczestnictwo w projektowaniu, testowaniu i wdrażaniu modyfikacji systemów dziedzinowych
  • Uczestnictwo w przygotowaniu wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych odnośnie budowy e-usług i baz danych przestrzennych w zakresie posiadanych kompetencji
  • Uczestnictwo we współpracy z krajowymi i zagranicznymi instytucjami i organizacjami w celu realizacji prac badawczych i rozwojowych odnośnie produkcji i udostępniania baz danych przestrzennych oraz współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Urzędu

WYMAGANIA NIEZBĘDNE

  • Wykształcenie: wyższe geodezyjne i/lub kartograficzne i/lub IT
  • doświadczenie zawodowe: co najmniej 2 lata w pracy z bazami danych, lub systemami zarządzania danymi w obszarze geodezji, kartografii, geografii lub IT
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • ogólna znajomość ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne wraz z aktami wykonawczymi
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem systemami i bazami danych
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z architekturą systemów informatycznych
  • znajomość oprogramowania z dziedziny GIS
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE

  • CV
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA DODATKOWE

  • Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW

  • Dokumenty należy złożyć do: 11.10.2019
  • Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu
  • Miejsce składania dokumentów:
    ul. Wspólna 2
    00-926 Warszawa
    z dopiskiem „Ogłoszenie nr 54880 – specjalista GI/FOTO/8”