Starszy specjalista ds. teledetekcji satelitarnej (Gdańsk/Warszawa)

Wasat Sp. z o.o. (www.wasat.pl) jest firmą geoinformatyczną budującą usługi i rozwiązania w oparciu o teledetekcję satelitarną, GIS i IT.

Poszukujemy nowych pracowników do zespołu w związku z pozyskaniem projektów badawczo-rozwojowych i dynamicznym rozwojem zapotrzebowania na usługi firmy.

Dołącz do nas, jeśli chcesz uczestniczyć w tworzeniu, promowaniu i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań i aplikacji użytecznych w różnych obszarach gospodarki, przede wszystkim w rolnictwie.

Starszy specjalista ds. teledetekcji satelitarnej

Miejsce pracy: Gdańsk lub Warszawa

Zadania:

Wymagania:

Mile widziane:

Oferujemy:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wasat Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę."