Specjalista GIS ds. Zasobu Geodezyjnego/Zarządzania nieruchomościami (Wrocław)

Firma GISPartner Sp. z o.o poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista GIS ds. Zasobu Geodezyjnego/Zarządzania nieruchomościami

Miejsce pracy: Wrocław

GISPartner Sp. z o.o., realizuje aktualnie szereg bardzo ciekawych oraz unikalnych i nowatorskich  projektów informatycznych związanych z geoinformatyką oraz szeroko rozumianymi systemami GIS.  Nasze doświadczenie i kompetencje pozwalają nam angażować  się w realizacji ambitnych i prestiżowych przedsięwzięć, co zaowocowało stworzeniem przez nas  kluczowych systemów informatycznych GIS w Polsce.

Zaangażowanie firmy w wiele projektów jednocześnie otwiera przed nami szereg wyzwań, do realizacji których potrzebujemy Ciebie.

Zakres zadań:

Wymagania:

Mile widziane:

Co oferujemy:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się w wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu trwających i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.