logo gisplay

Specjalista GIS (Wrocław)

Firma GISPartner Sp. z o.o poszukuje osoby na stanowisko;

Specjalista GIS

Miejsce pracy: Wrocław

GISPartner Sp. z o.o., realizuje aktualnie szereg bardzo ciekawych oraz unikalnych i nowatorskich  projektów informatycznych związanych z geoinformatyką oraz szeroko rozumianymi systemami GIS.  Nasze doświadczenie i kompetencje pozwalają nam angażować  się w realizacji ambitnych i prestiżowych przedsięwzięć, co zaowocowało stworzeniem przez nas  kluczowych systemów informatycznych GIS w Polsce.

Zaangażowanie firmy w wiele projektów jednocześnie otwiera przed nami szereg wyzwań, do realizacji których potrzebujemy Ciebie.

Zakres zadań:

  • Analiza, przetwarzanie i migracja danych
  • Projektowanie struktur baz danych
  • Poszukiwanie optymalnych rozwiązań technologicznych
  • Tworzenie skryptów
  • Testowanie i konfiguracja aplikacji
  • Przygotowywanie dokumentacji
  • Utrzymywanie kontaktów z Klientami

Wymagania:

  • Znajomość oprogramowania GIS np. ArcGIS, QGIS
  • Znajomość bazy danych np. Oracle, PostgresSQL, MS SQL Server
  • Znajomość języka SQL
  • Znajomość języków programowania Python
  • Analityczne myślenie i skrupulatność

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień XML, JSON, API REST
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych
  • Praktyczna znajomość bibliotek i narzędzi GDAL/OGR
  • Znajomość standardów OGC
  • Znajomość serwerów danych przestrzennych: GeoServer, GeoWebCache, QGIS Server
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji handlowych i technicznych
  • Motywacja do uczenia się i poszerzania kompetencji
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań, jak również umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B

Co oferujemy:

  • Udział w ciekawych i pełnych wyzwań projektach, który będzie źródłem dużej satysfakcji zawodowej i osobistej
  • Pracę w dynamicznym zespole doświadczonych specjalistów
  • Duże możliwości rozwoju
  • Elastyczne godziny pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się w wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu trwających i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Nasze patronaty

Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji
23-29-06.2019
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

23.05.2019 Wrocław