Specjalista w Dziale Geodezji i Pomiarów Przemieszczeń w IMGW (Katowice, Legionowo)

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie Centrum Państwowej Służby ds. Bezpieczeństwa Budowli Piętrzących – OTKZ zatrudni osobę na stanowisko:

Specjalista w Dziale Geodezji i Pomiarów Przemieszczeń

Sekcja w Katowicach

Miejsce pracy: 40-045 Katowice, ul. Bratków 10

Liczba etatów: 1

oraz

Sekcja w Legionowie

Miejsce pracy: 05-119 Legionowo, ul. Zegrzyńska 38

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne ( geodezja inżynieryjna, przemysłowa),
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność (gotowość do częstych wyjazdów poza miejsce stałego zatrudnienia),
  • znajomość programów pakietu MS Office (szczególnie Word, Excel),
  • znajomość programów geodezyjnych (Mikromap, Winkalk itp.) oraz programów ze środowiska CAD oraz GIS,
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy w terenie (praca na wysokościach pow. 3 m),
  • dobra orientacja w terenie,
  • umiejętność obsługi urządzeń technicznych ( np. elektronarzędzia),
  • umiejętność logicznego myślenia, zmysł inżynierski,
  • zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów w terenie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość i pozytywne nastawienie do pracy oraz chęć do rozszerzania i zdobywania wiedzy i doświadczenia.

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe z zakresu pomiarów geodezyjnych dla wyznaczania przemieszczeń obiektów hydrotechnicznych lub na stanowisku wymagającym realizowania zadań zbliżonych do powyższych zagadnień,
  • doświadczenie w pracy terenowej,
  • znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • podstawowa wiedza prawna związana z zakresem podejmowanej pracy.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie geodezyjnych prac pomiarowych i kontrolnych na obiektach hydrotechnicznych,
  • opracowywanie wyników pomiarów terenowych i wykonywanie opracowań technicznych,
  • obsługa sprzętu pomiarowego i komputerowego zgodnie z ustalonymi technologiami,
  • wykonywanie lub współudział w opracowywaniu analiz i opinii związanych z pomiarami przemieszczeń obiektów  hydrotechnicznych,
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi IMGW-PIB Centrum Państwowej Służby ds. Bezpieczeństwa Budowli Piętrzących związanymi z techniczną kontrolą zapór.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w doświadczonym zespole,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • możliwość doskonalenia zawodowego,
  • udział w kursach i szkoleniach,
  • opiekę medyczną w ramach opłaconego przez pracownika pakietu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie:

CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego w terminie do dnia 14.06.2019 r.

lub

dostarczenie koperty z wymaganymi dokumentami na adres:

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy

CPSBBP – OTKZ  ul. Kossutha 6, 40-844 Katowice

z dopiskiem: OFERTA PRACY: SPECJALISTA W DZIALE GEODEZJI, Sekcja w Katowicach lub Sekcja w Legionowie.