Administrator systemu GIS/Inspektor (Wrocław)

MPWiK S.A. we Wrocławiu poszukuje osoby na stanowisko:

Administrator systemu GIS/Inspektor w Dziale Ewidencji Sieci i Nieruchomości

Miejsce pracy: ul. Na Grobli 17/19, Wrocław

Jakie będą Twoje zadania?

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/y m.in. za administrację, optymalizację i rozwój systemów klasy GIS oraz oprogramowania wspierającego (Sonet, Jarc, KartMobile, ArcGIS, cGeo, Bentley), wsparcie i rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników, szkolenie klientów wewnętrznych, kontakt z dostawcami zewnętrznymi, prace administracyjne na bazach danych, aktualizacje i wymiana danych między systemami, wsparcie analiz biznesowych.

Czego od Ciebie oczekujemy?

A co w zamian?

WAŻNE ! Prosimy o dołączenie klauzuli o treści: Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora, którym jest MPWiK S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Na Grobli 14/16, moich danych osobowych w celach niezbędnych do aktualnej i przyszłych rekrutacji. Mam prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed datą jej wycofania.