Inspektor ds. aktualizacji danych GIS (Sochaczew)

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Mazowiecki Oddział Regionalny w Warszawie poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Inspektor ds. aktualizacji danych GIS w Biurze Kontroli na Miejscu Mazowieckiego Oddziału Regionalnego

Miejsce pracy: Sochaczew

Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba / etat w pełnym wymiarze czasu pracy umowa o pracę na czas określony, obejmujący czas nieobecności zastępowanego pracownika

Oferujemy:

  • przejrzyste zasady wynagradzania,
  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

Główne obowiązki:

  • Identyfikowanie rozbieżności w wektorowych danych referencyjnych w Systemie Identyfikacji Działek Rolnych (LPIS).
  • Identyfikacja i obsługa rozbieżności w systemie PZSIP zgodnie z obowiązującymi procedurami, w tym modyfikacja danych wektorowych LPIS.
  • Opracowanie rozbieżności w sprawach powiązanych z działkami referencyjnymi, na których zidentyfikowano konieczność modyfikacji elementów EFA w wektorowych danych referencyjnych w systemie PZSIP.
  • Przygotowanie dokumentacji kontrolnej GIS w postaci cyfrowej do przygotowania w trakcie kontroli na miejscu metodą FOTO.
  • Prowadzenie wyjaśnień z rolnikami w zakresie danych GIS.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe (preferowane wyższe o kierunku technicznym: geodezja, kartografia, rolnictwo, gospodarka przestrzenna itp.),
  • znajomość problematyki Wspólnej Polityki Rolnej,
  • znajomość zagadnień w zakresie ewidencji gruntów i budynków,
  • biegła znajomość obsługi komputera (MS Office).

Wymagania pożądane:

  • umiejętność pracy z systemami informacji przestrzennej,
  • umiejętność analizy ortofotomap, pomiarów GPS, pomiarów wektorowych,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • komunikatywność,
  • samodyscyplina.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
1.CV i list motywacyjny.
2.Załączone do ogłoszenia oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych.
3.Aplikacja kandydata do pracy zawierająca braki, wadliwą treść oświadczenia dotyczącego przetwarzania danych osobowych bądź pozbawiona takiego oświadczenia, nie będzie uwzględniona w procesie rekrutacji.
4.Kserokopie dokumentów potwierdzających spełnianie wyżej wymienionych wymogów (m.in. świadectwa pracy lub aktualne zaświadczenie o zatrudnieniu, kserokopie potwierdzające wykształcenie itp.)

Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej

Dokumenty należy składać w terminie do: 1 października 2018 r. (liczy się data wpływu do ARiMR).

Listownie
pod adresem:
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Mazowiecki Oddział Regionalny
Al. Jana Pawła II 70, 00-175 Warszawa
z dopiskiem: Dokumenty dotyczące naboru OR07/65/18

osobiście:
w Kancelarii Mazowieckiego  Oddziału Regionalnego
(kancelaria czynna w godz.: 730- 1530)
Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach

w wersji elektronicznej na adres:
Dodatkowe informacje udzielane będą pod numerem tel. (22) 536-57-10