Stanowisko pracy ds. aktualizacji danych GIS (Inowrocław)

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Kujawsko?Pomorski Oddział Regionalny w Toruniu poszukuje osoby na stanowisko:

Stanowisko pracy ds. aktualizacji danych GIS Biuro Kontroli na Miejscu   w Kujawsko-Pomorskim Oddziale Regionalnym ARiMR miejsce pracy w Biurze Powiatowym w Inowrocławiu

Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu: 1 osoba  /  1 etat - umowa o pracę na czas określony   – w celu zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy

Oferujemy:

  • przejrzyste zasady wynagradzania,
  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

Główne obowiązki:

  • weryfikacja oraz bieżąca aktualizacja baz danych Systemu Identyfikacji Działek Rolnych (LPIS/GIS) zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • opracowywanie rozbieżności w sprawach powiązanych z działkami referencyjnymi, na których zidentyfikowano konieczność modyfikacji elementów EFA w wektorowych danych referencyjnych w systemie PZSIP,
  • bieżące przenoszenie wyników z kontroli na miejscu do bazy LPIS,
  • prowadzenie wyjaśnień z rolnikami w zakresie danych GIS,
  • udostępnianie danych GIS na potrzeby kontroli na miejscu,
  • wykonywanie innych czynności wynikających z procedur na zajmowanym stanowisku.

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie: wyższe lub średnie: w dziedzinie nauk ścisłych lub nauk technicznych, geodezja i kartografia, gospodarka przestrzenna (specjalność zawodowa: kataster nieruchomości, geodezja i nawigacja satelitarna, geodezja gospodarcza, geodezja i szacowanie nieruchomości, geodezja i geoinformatyka).
  • znajomość problematyki Wspólnej Polityki Rolnej,
  • znajomość problematyki Unii Europejskiej w zakresie działań Planu Rozwoju Obszarów Wiejskich,
  • znajomość zagadnień z Kodeksu Postępowania Administracyjnego,
  • znajomość zagadnień związanych z działalnością ARiMR,

Wymagania pożądane:

  • pracownik powinien posiadać co najmniej roczny staż pracy na stanowisku związanym z prowadzeniem kontroli administracyjnej wniosków o przyznanie płatności obszarowych w biurze powiatowym ARiMR w oparciu o ortofotomapę  lub roczny staż pracy  w obszarze projektów GIS,
  • praktyczna znajomość zagadnień technicznych w zakresie geodezji i kartografii (m.in. GIS),
  • komunikatywność, operatywność, sumienność, systematyczność, dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość na uczenie się,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera ( Windows, Excel, Word).

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
1.    CV i list motywacyjny,
2.    Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych opatrzone własnoręcznym podpisem kandydata. (Treść oświadczenia jest do pobrania na dole ogłoszenia)
3.    Kserokopie/skany dokumentów potwierdzających wykształcenie i staż pracy.

Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej.

Aplikacja kandydata do pracy zawierająca braki, wadliwą treść oświadczenia dotyczącego przetwarzania danych osobowych bądź pozbawiona takiego oświadczenia, nie będzie uwzględniona w procesie rekrutacji.

Dokumenty należy składać w terminie do:  27.09.2018  (liczy się data wpływu do ARiMR).

Listownie
pod adresem: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa; Kujawsko-Pomorski Oddział Regionalny
ul. Dąbrowskiego 4, 87-100 Toruń

z dopiskiem: Dokumenty dotyczące naboru:  nr ref. ogłoszenia OR02/24/2018

osobiście:
adres: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Kujawsko-Pomorski Oddział Regionalny
(kancelaria czynna w godz.: 730- 1530 )
Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach

W wersji elektronicznej na adres:

Dodatkowe informacje udzielane będą pod numerem tel. tel. 56 619 83 11 / 13