Stanowisko pracy ds. aktualizacji danych GIS (Grudziądz)

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Kujawsko-Pomorski Oddział Regionalny w Toruniu poszukuje osoby na stanowisko:

Stanowisko pracy ds. aktualizacji danych GIS Biuro Kontroli na Miejscu  w Kujawsko-Pomorskim Oddziale Regionalnym ARiMR

Miejsce pracy w Biurze Powiatowym w Grudziądzu

Liczba poszukiwanych kandydatów /wymiar etatu: 1 osoba/w pełnym wymiarze czasu pracy - umowa na okres próbny – 3 miesiące

Oferujemy:

Główne obowiązki:

Wymagania konieczne:

Wymagania pożądane:

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1.Kwestionariusz dla kandydata wraz z oświadczeniem dotyczącym przetwarzania danych osobowych,
2.List motywacyjny,
3.Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.
Ww. oświadczenie musi być podpisane własnoręcznym podpisem kandydata.
Aplikacja kandydata do pracy zawierająca braki, wadliwą treść oświadczenia dotyczącego przetwarzania danych osobowych bądź pozbawiona takiego oświadczenia nie będzie uwzględniona w procesie rekrutacji.

Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej.

Dokumenty należy składać w terminie do: 15 czerwca 2022 r. (decyduje data wpływu do ARiMR).

Listownie
pod adresem: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa; Kujawsko-Pomorski Oddział Regionalny
ul. Dąbrowskiego 4, 87-100 Toruń

z dopiskiem: Dokumenty dotyczące naboru:  nr ref. ogłoszenia OR02/24/2022

osobiście:
adres: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Kujawsko-Pomorski Oddział Regionalny
(kancelaria czynna w godz.: 730- 1530 )
Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach