logo gisplay

Specjalista ds. projektów B+R (Warszawa, Gdańsk)

Wasat Sp. z o.o. jest firmą działającą w branżach kosmicznej i geoinformatycznej, budującą usługi i rozwiązania w oparciu o teledetekcję satelitarną, techniki nawigacji, GIS i IT. W związku z uzyskaniem nowych kontraktów, dynamicznym rozwojem zapotrzebowania na usługi firmy oraz możliwością uczestnictwa w programach Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA), poszukujemy nowych pracowników do naszego zespołu.

Dołącz do nas, jeśli chcesz uczestniczyć w tworzeniu, promowaniu i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań użytecznych w różnych obszarach życia i gospodarki, a także, jeżeli interesuje Cię tematyka kosmiczna lub geoinformacja.

Miejsce pracy: Warszawa lub Gdańsk

Zadania:

  • aktywny udział w tworzeniu wniosków o dofinansowanie projektów badawczo-rozwojowych w dziedzinie technik satelitarnych i geoinformatyki (H2020, ESA, fundusze unijne);
  • analiza trendów technologicznych i rynkowych w wymienionych obszarach;
  • przygotowywanie analiz marketingowych i biznesowych oraz planowanie działań promocyjnych i wdrożeniowych w projektach;
  • wsparcie zarządzania projektami, w tym szczegółowe planowanie wydatków i harmonogramu prac;
  • koordynacja współpracy z partnerami i podwykonawcami w projektach;
  • opracowywanie sprawozdań i raportów merytorycznych oraz finansowych;
  • aktywny udział w konferencjach, wydarzeniach branżowych, warsztatach dotyczących tematyki projektów;
  • prezentacja osiągnięć i wyników prac na forum krajowym i międzynarodowym;
  • przygotowywanie materiałów informacyjnych i promocyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie w tworzeniu wniosków o dofinansowanie prac badawczo-rozwojowych;
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami lub/i wspieraniu realizacji projektów B+R;
  • biegła znajomość języka angielskiego;
  • ponad 2-letnie doświadczenie zawodowe uzyskane w branży kosmicznej, GIS lub informatycznej;
  • znajomość polskiego i europejskiego systemu wsparcia prac badawczo-rozwojowych;
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne;
  • samodzielność, kreatywność, zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność;
  • motywacja do szybkiego uczenia się i poszerzania kompetencji.

Mile widziane:

  • doświadczenie w środowisku międzynarodowym;
  • sukcesy w pozyskiwaniu środków na realizację projektów B+R;
  • dobra znajomość zagadnień finansowych i prawnych w projektach;
  • zmysł estetyczny, dokładność;
  • znajomość języków obcych innych niż język angielski.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zaangażowania;
  • bardzo ciekawą i kreatywną pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej firmie działającej w perspektywicznej branży;
  • życzliwą i spokojną atmosferę pracy;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • uczestnictwo w konferencjach, szkoleniach, kursach językowych.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Wasat Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.