Specjalista ds. zasobu geodezyjnego (Warszawa, Wrocław)

Firma GISPartner Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. zasobu geodezyjnego

Miejsce pracy: Warszawa, Wrocław

Zakres zadań:

  • Analizowanie i opiniowanie funkcjonalności od strony użytkownika w zakresie budowy rozwiązań informatycznych dotyczących zasobu geodezyjnego (praca z dokumentacją, oraz interfejsem użytkownika aplikacji);
  • Wsparcie, konsultowanie i opracowywanie dokumentacji (systemowej, szkoleniowej, testów oprogramowania) od strony potrzeb użytkownika powiatowego zasobu geodezyjnego;
  • Uzgadnianie z Klientem (Powiatowy Ośrodek Geodezyjny) procesu obsługi funkcjonalności dotyczących powiatowego zasobu  geodezyjnego;
  • Wsparcie przy prowadzeniu testów aplikacji oraz szkoleń dla użytkowników powiatowego zasobu geodezyjnego;
  • Inne czynności branżowe związane z wykorzystaniem wiedzy dotyczącej powiatowego zasobu geodezyjnego podczas wdrażania systemu informatycznego (GIS).

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w Powiatowym Ośrodku Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej (EGIB, GESUT);
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy w grupie i na samodzielnym stanowisku;
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów (Partnerzy Projektów, Klient);
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Mile widziane

  • Znajomość rozwiązań informatycznych dot. prowadzenia powiatowego zasobu geodezyjnego;
  • Znajomość systemu turboEWID, GeoMAP;
  • Znajomość rozwiązań GIS np. ArcGIS, QGIS;
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji;
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji;
  • Wykształcenie wyższe w zakresie geodezji;
  • Prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy:

  • Poszerzanie i doskonalenie doświadczenia zawodowego w zakresie rozwiązań informatycznych dedykowanych do prowadzenia zasobu geodezyjnego;
  • Ciekawe portfolio projektów (m.in. Geoportal dla GUGiK, PZGIK dla CODGIK, ORSIP, wroSIP, DIIP, MIIP, MSIPMO);
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę, ewentualnie możliwy inny rodzaj umowy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się w wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.