Specjalista ds. GIS (Wrocław)

Międzynarodowa Komisja Ochrony Odry przed Zanieczyszczeniami poszukuje do pracy w stałym Sekretariacie Komisji we Wrocławiu ​wykwalifikowanego kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. GIS

Wymagania wobec kandydatów

  • odpowiednie wyższe wykształcenie (najlepiej w dziedzinie geoinformacji);
  • znajomość przynajmniej jednego z języków roboczych MKOOpZ oraz języka angielskiego;
  • przynajmniej 3-letnie doświadczenie w pracy z oprogramowaniem ArcGIS (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dziedzinie gospodarki wodnej lub inżynierii środowiska);
  • dobra znajomość MS Office, HTML oraz SQL;
  • dobra znajomość baz danych;
  • umiejętność pracy w zespole, sumienność, komunikatywność, kreatywność; gotowość do wyjazdów służbowych.

Zakres obowiązków

Tworzenie koncepcji oraz wykonywanie wszelkiego rodzaju prac GIS-owych na potrzeby MKOOpZ, w szczególności takich jak:

  • zarządzanie bazą danych MKOOpZ;
  • administracja stroną internetową i GeoPortalem MKOOpZ;
  • przetwarzanie zbiorów danych za pomocą narzędzi GIS, w tym wykonywanie analiz przestrzennych na danych wektorowych i rastrowych;
  • tworzenie map, wykresów i statystyk, m.in. dla potrzeb wdrażania dyrektyw Unii Europejskiej;
  • pozyskiwanie, weryfikacja oraz opracowywanie/przygotowywanie danych GIS na potrzeby realizacji zadań MKOOpZ.

Warunki zatrudnienia/wynagrodzenie

Wybrany kandydat zostanie zatrudniony z dniem 1 stycznia 2018 roku maksymalnie na okres 5 lat z możliwością jednorazowego przedłużenia umowy. Przewidywany jest 3-miesięczny okres próbny. Wynagrodzenie przyznawane jest zgodnie z Regulaminem Wynagradzania MKOOpZ.

Konkurs

Po wstępnej selekcji kandydatów wytypowane osoby w dniu 6 grudnia 2017 roku zostaną zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną do Wrocławia.

Wymagane dokumenty

Kompletne dokumenty aplikacyjne (list motywacyjny, CV, kserokopie świadectw, dyplomów i referencji) w jednym z języków Komisji oraz w języku angielskim należy przesłać pocztą, a także drogą mailową (np. w formacie .pdf) na adres Sekretariatu MKOOpZ.

Termin składania ofert 24 października 2017 roku

Adres: Międzynarodowa Komisja Ochrony Odry przed Zanieczyszczeniem, ul. M. Curie-Skłodowskiej 1, 50-381 Wrocław