Specjalista ds. teledetekcji (Sękocin Stary)

Instytut Badawczy Leśnictwa w Sękocinie Starym ogłasza konkurs na stanowisko:

Specjalista ds. teledetekcji do zakładu zarządzania zasobami leśnymi IBL

Konkurs przeprowadzany zostaje w związku z realizacją projektu Life+ ForBioSensing PL „Kompleksowy monitoring dynamiki drzewostanów Puszczy Białowieskiej z wykorzystaniem danych teledetekcyjnych”

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

WYMAGANIA:

MILE WIDZIANE:

KORZYŚCI

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji oraz zgodę na przetwarzanie tych danych także po zakończeniu procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926)” .