Inspektor ds. aktualizacji danych GIS (Zamość)

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Lubelski Oddział Regionalny poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Inspektor ds. aktualizacji danych GIS w Biurze Kontroli na Miejscu LOR

miejsce świadczenia pracy: Biuro Powiatowe ARiMR w Zamościu
nr ref.: OR03/25/2020

Liczba poszukiwanych kandydatów/ wymiar etatu:  1 osoba/ 1 etat (umowa na czas określony - w celu zastępstwa pracownika w czasie jego usprawiedliwionej nieobecności w pracy)

Oferujemy:

  • przejrzyste zasady wynagradzania,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

Główne obowiązki:

  • identyfikowanie  rozbieżności w wektorowych danych referencyjnych w Systemie Identyfikacji Działek Rolnych (LPIS).
  • identyfikacja i obsługa rozbieżności w systemie PZSIP zgodnie z obowiązującymi procedurami, w tym modyfikacja danych wektorowych LPIS.
  • opracowanie rozbieżności w sprawach powiązanych z działkami referencyjnymi, na których zidentyfikowano konieczność  modyfikacji elementów EFA w wektorowych danych referencyjnych w systemie PZSIP.
  • udostępnianie danych GIS na potrzeby kontroli na miejscu.
  • wektoryzacja działek rolnych na potrzeby kontroli na miejscu.
  • przygotowanie dokumentacji kontrolnej GIS w postaci cyfrowej do przygotowania w trakcie kontroli na miejscu metodą FOTO
  • prowadzenie wyjaśnień z rolnikami w zakresie danych GIS

Wymagania konieczne:

  •  wykształcenie wyższe,
  •  znajomość zadań wykonywanych przez ARiMR,
  •  znajomość Kodeksu Postępowania Administracyjnego,
  •  znajomość Ustawy z dnia 9 maja 2008 r. o Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (z późń. zm)

Wymagania pożądane:

  • komunikatywność, wysoka kultura osobista,
  • dokładność, odpowiedzialność, sumienność,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole

Wymagane dokumenty i oświadczenia (podpisane przez kandydata):

  1. Załączony do ogłoszenia kwestionariusz osobowy.
  2. List motywacyjny.
  3. Oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych opatrzone własnoręcznym podpisem kandydata. (Treść oświadczenia jest do pobrania na dole ogłoszenia).
  4. Kserokopie/skany dokumentów potwierdzających wykształcenie.

Dokumenty należy składać w terminie do: 29 października  2020 r.  (liczy się data wpływu do ARiMR)

Listownie na adres:
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Lubelski Oddział Regionalny
21-003 Ciecierzyn, Elizówka 65 A

osobiście:
w Kancelarii Lubelskiego Oddziału Regionalnego
Kancelaria czynna w godzinach  7:30 do 15:30

Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem: Dokumenty dotyczące naboru OR03/25/2020

w wersji elektronicznej na adres:
z dopiskiem:  OR03/25/2020

Dodatkowe informacje udzielane będą pod numerem tel. 81 756-88-19