Inspektor ds. GIS (Rzeszów)

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

Stanowisko pracy ds. nadzoru nad aktualizacją danych GiS

miejsce pracy: Rzeszów
numer ref.: OR09/BKM/14/17

Liczba poszukiwanych kandydatów /wymiar etatu: 1 osoba - 1 etat- na okres próbny 3 miesiące

Oferujemy:

  • przejrzyste zasady wynagradzania,
  • możliwość  rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

Główne obowiązki:

  • analiza, weryfikacja poprawności, korekta oraz zatwierdzanie rozbieżności w referencyjnych danych wektorowych w Systemie Identyfikacji działek Rolnych (LPIS) zidentyfikowanych i wykonanych w biurze powiatowym,
  • pozyskiwanie oraz import danych opisowych i wektorowych w formacie SWDE z zasobów służby geodezyjnej ,
  • współpraca przy identyfikacji i budowie nowych warstw GIS na potrzeby kontroli CC oraz programów rolnośrodowiskowych,
  • udostępnianie danych GIS oraz wektoryzacja działek rolnych na potrzeby kontroli na miejscu,
  • wektoryzacja działek rolnych na potrzeby kontroli na miejscu,
  • współpraca przy realizacji metody FOTO,
  • wdrażanie rekomendacji audytów prowadzonych przez Komisję Europejską (ETO, DAS) w zakresie działania Wydziału.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie: wyższe w dziedzinie nauk ścisłych lub nauk technicznych, geodezja i kartografia, gospodarka przestrzenna,
  • bardzo dobra znajomość Kodeksu Postępowania Administracyjnego,
  • bardzo dobra znajomość zadań realizowanych przez ARiMR.

Wymagania pożądane:

  • co najmniej dwuletni staż  pracy na stanowisku związanym z prowadzeniem kontroli administracyjnej wniosków o przyznanie płatności obszarowych w biurze powiatowym ARiMR w oparciu o ortofotomapę lub dwuletni staż pracy w obszarze projektów GIS,
  • znajomość zagadnień ekonomiczno-rolniczych,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • komunikatywność, kultura osobista.
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy, dokładność
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

1.CV i list motywacyjny,
2. oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych o treści:
1.Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ARiMR moich danych osobowych podanych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, w zakresie większym niż jest to wymagane na podstawie art. 22¹ ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2016 r., poz.1666 ze zm.).
2.Przyjmuje do wiadomości, że:
a)zebrane dane osobowe będą przetwarzane przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z siedzibą: 00-175 Warszawa, Al. J. Pawła II 70, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie
danych osobowych (Dz.U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.),
b)przysługuje mi prawo wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania,
c) obowiązek podania żądanych przez ARiMR danych wynika z art. 22¹ ustawy z dnia  26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2016r., poz. 1666 ze zm.),
d)podanie danych w zakresie szerszym, niż wynika to z art. 22¹ ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz.U. z 2016 r., poz. 1666 ze zm.), jest dobrowolne.
3.Ww. oświadczenie musi być opatrzone własnoręcznym podpisem kandydata.
4.Aplikacja kandydata do pracy zawierająca braki, wadliwą treść oświadczeń dotyczących przetwarzania danych osobowych bądź pozbawiona takiego oświadczenia, nie będzie uwzględniona w procesie rekrutacji.
5. Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.

Możliwość zatrudnienia osoby niepełnosprawnej

Dokumenty należy składać w terminie do: 13 września 2017 r. (liczy się data wpływu do ARiMR).

Listownie
pod adresem:Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Podkarpacki Oddział Regionalny
al. Tadeusza Rejtana 36
35-310  Rzeszów
z dopiskiem (na kopercie): Dokumenty dotyczące naboru: OR 09/BKM/14/17

Osobiście
adres:Kancelaria Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa:
al. Tadeusza Rejtana 36 ( V piętro)
(kancelaria czynna w godz.: 7.30- 15.30)
Dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach
z dopiskiem: Dokumenty dotyczące naboru:  OR 09/BKM/14/17

 Dodatkowe informacje udzielane będą pod numerem tel. 17 / 875 60 11.