Główny specjalista ds. wyznaczania i analizy obszarów interwencji (Warszawa)

Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Główny specjalista do spraw: wyznaczania i analizy obszarów interwencji w ramach I osi priorytetowej Powszechny dostęp do szybkiego internetu Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa w Wydziale Geoprzetwarzania Danych w Departamencie Strategii i Analiz Rynku Telekomunikacyjnego

Ogłoszenie o naborze nr 12164 z dnia 21.06.2017 r.

Miejsce wykonywania pracy: Warszawa
Adres urzędu: 01-211 Warszawa, ul. M. Kasprzaka 18/20

WARUNKI PRACY

-   Praca biurowa przy monitorze ekranowym w wymiarze powyżej 4 godzin dziennie;
-   Możliwość poruszania się po budynku przystosowanym dla osób niepełnosprawnych – obecność podjazdu;
-   Toaleta dla osób niepełnosprawnych znajduje się na parterze budynku;
-   Praca na pierwszym piętrze, w pokoju klimatyzowanym;
-   Narzędzia pracy: komputer i sprzęt biurowy;
-   Praca przy naturalnym i sztucznym oświetleniu.

ZAKRES ZADAŃ

  • Przetwarzanie danych o infrastrukturze i usługach telekomunikacyjnych oraz wykonywanie analiz (w tym przestrzennych) w tym zakresie;
  • Przygotowywanie zautomatyzowanych procedur wyliczania kosztów i przychodów budowy sieci telekomunikacyjnych z wykorzystaniem narzędzi analitycznych;
  • Przygotowywanie i monitorowanie przebiegu procesów geoprzetwarzania;
  • Przygotowywanie materiałów kartograficznych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Standaryzowanie danych o sieci dróg na podstawie danych z Bazy Danych Obiektów Topograficznych 10k udostępnionej przez Centralny Ośrodek Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE

  • Wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe: 1 rok w zakresie sporządzania analiz danych (w tym danych geograficznych);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1;
  • Znajomość ustaw: Prawo telekomunikacyjne, o wspieraniu rozwoju sieci i usług telekomunikacyjnych;
  • Znajomość: zagadnień z zakresu telekomunikacji umożliwiających ocenę wartości merytorycznej rozpatrywanych danych i informacji, rynku telekomunikacyjnego;
  • Wiedza z zakresu eksploatacji systemów teleinformatycznych;
  • Umiejętność: obsługi komputera (MS Office, szczególnie programu MS Excel, pozwalająca na tworzenie tabel, zestawień oraz wykresów), posługiwania się innymi aplikacjami wykorzystywanymi w procesie gromadzenia danych np. Oracle, sporządzania analiz, precyzyjnego formułowania wniosków wynikających z generowanych raportów;
  • Posiadanie kompetencji: wykorzystanie wiedzy i doskonalenie zawodowe, rzetelność, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja, myślenie analityczne.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE

  • Życiorys/CV i list motywacyjny
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia
  • Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia zawodowego / stażu pracy
  • Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru
  • Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA DODATKOWE

  • Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatek/kandydatów, zamierzających skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatek/kandydatów

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW

  • Dokumenty należy złożyć do: 07.07.2017
  • Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu
  • Miejsce składania dokumentów:
    Urząd Komunikacji Elektronicznej
    Biuro Administracji i Kadr
    ul. M. Kasprzaka 18/20
    01-211 Warszawa
    z dopiskiem „Główny specjalista – DART/WGD/2”

INNE INFORMACJE:

Podczas naboru zastosowane zostaną następujące metody i techniki naboru:
-   sprawdzenie ofert pod względem spełniania wymogów formalnych;
-   test wiedzy;
-   test językowy;
-   test kompetencyjny;
-   zadanie praktyczne;
-   rozmowa kwalifikacyjna.