Projektant/Programista GIS (C#.NET)

Dynamicznie rozwijająca się firma rdGIS sp. z o.o., dostawca rozwiązań GIS dla sektora publicznego oraz komercyjnego, poszukuje osoby na stanowisko:

Projektant/Programista GIS

Miejsce pracy:  Warszawa/możliwość pracy zdalnej

Zadania:

  • Tworzenie oprogramowania w technologiach C#.NET, ASP.NET, Oracle.
  • Utrzymywanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • praktyczna znajomość C# .NET;
  • praktyczna znajomość ASP.NET MVC 4;
  • praktyczna znajomość RDBMS Oracle oraz NHibernate;
  • praktyczna znajomość środowiska Visual Studio 2010/2012/2013;
  • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • praktyczna znajomość NuGET jako managera pakietów;
  • praktyczna znajomość serwera IIS;
  • znajomość systemów klasy GIS (Geographic Information Systems);
  • znajomość innych baz danych;
  • znajomość UML na poziomie umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną (co najmniej diagramy klas oraz diagramy sekwencji).

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość pracy zdalnej;
  • formę zatrudnienia dostosowaną do preferencji kandydata;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • zdobycie doświadczenia w dużych projektach dla sektora publicznego i komercyjnego

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę rdGIS sp. z o.o. z siedzibą na ulicy Łuckiej 7/9 w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”