Specjalista ds GIS/gospodarki przestrzennej (Warszawa)

Gospodarczy Instytut Analiz Przestrzennych, szybko rozwijająca się firma z rynku geoinformatycznego poszukuje:

Specjalisty ds GIS/gospodarki przestrzennej

Oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe (także studenci 4-5 roku)
  • wiedza w obszarze GIS (kalibracja, wektoryzacja)
  • mile widziane doświadczenie w pracy z aplikacją QGIS
  • łatwość nawiązywania kontaktu
  • mile widziane prawo jazdy kat B

Zadania:

  • kontakt telefoniczny z gminami
  • wektoryzacja i kalibracja map

Oferujemy:

  • biuro blisko metra
  • młody zespół
  • możliwości rozwoju

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.