Regionalny Instruktor GIS - wsparcie gmin (cała Polska)

W związku z realizacją dużego projektu GIS z zakresu Ewidencji Miast Ulic i Adresów, firma SmallGIS Sp. z o.o. poszukuje na terenie całej Polski osób na stanowisko:

Regionalny Instruktor GIS - wsparcie gmin

Zakres obowiązków:

  • Realizacja instruktaży przystanowiskowych dla gmin z zakresu obsługi aplikacji EMUiA;
  • Realizacja wsparcia gmin w zakresie obsługi danych EMUIA (zdalnie oraz bezpośrednio w urzędach)

Wymagania:

  • komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy;
  • dobra organizacja pracy własnej, kultura osobista;
  • motywacja do ciągłego uczenia się i poszerzenia kompetencji;
  • mobilność (transport we własnym zakresie);
  • dodatkowym atutem będą: zainteresowanie/wykształcenie związane z GIS lub student 4-5 roku; znajomość rozporządzenia w sprawie EMUiA.

Gwarantujemy:

  • szkolenie i zdobycie wiedzy z zakresu prowadzenia instruktaży oraz obsługi danych EMUiA;
  • materiały do prowadzenia instruktaży i realizacji obsługi danych;
  • bieżące wsparcie w zakresie technicznym;
  • okres pracy od lipca do listopada 2015 z możliwością przedłużenia zatrudnienia;
  • umowę zlecenie/o dzieło;
  • wysokość wynagrodzenia zależna od liczby godzin faktycznie wykonanej pracy.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.