Programista Java / Backend Developer (Warszawa)

W związku z szybkim rozwojem firma geoinformatyczna Wasat Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Programista Java / Backend Developer

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • prace programistyczne w projektach firmy
  • rozwijanie aplikacji geoinformacyjnych
  • współpraca z kierownikami projektów komercyjnych i badawczo-rozwojowych

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość Java
  • bardzo dobra znajomość programowania obiektowego z wykorzystaniem frameworków i bibliotek zewnętrznych
  • doświadczenie w projektowaniu systemów i ich integracji z systemami zewnętrznymi
  • doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych
  • analityczne myślenie
  • komunikatywność, kultura osobista, umiejętność pracy w zespole
  • motywacja do szybkiego uczenia się i poszerzania kompetencji
  • dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • znajomość środowiska PostrgeSQL/PostGIS
  • znajomość C++
  • zainteresowanie technikami satelitarnymi lub geolokalizacją
  • zainteresowanie problematyką Big Data

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • bardzo ciekawą, kreatywną pracę
  • udział lub kierowanie projektami międzynarodowymi
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej firmie geoinformatycznej
  • przyjazną atmosferę pracy
  • uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach

W zgłoszeniu prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz. 926 z późniekszymi zmianami)".