Kierownik ds. Kluczowych Klientów w dziale GIS (Warszawa)

Firma Imagis poszukuje osoby na stanowisko:

Kierownik ds. Kluczowych Klientów w dziale GIS

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

Zakres działań w ramach proponowanego stanowiska:

  • aktywna sprzedaż oprogramowania GIS (desktop oraz rozwiązania www), map cyfrowych oraz dedykowanych systemów informatycznych
  • skuteczna analiza potrzeb klienta biznesowego
  • doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań IT
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • utrzymywanie długofalowych relacji i kontaktów z Klientami
  • przygotowywanie i prowadzenie prezentacji na temat produktów
  • przygotowywanie ofert i umów handlowych
  • prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania:

  • roczne doświadczenie w sprzedaży rozwiązań GIS'owych i/lub informatycznych
  • doświadczenie w prowadzeniu aktywnego procesu sprzedaży B2B
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i prowadzeniu rozmów z klientem
  • kreatywność oraz determinacja w osiąganiu założonych celów
  • znajomość zagadnień z zakresu sprzedaży i marketingu
  • dobra znajomość pakietów oprogramowania biurowego (MS Office)
  • mile widziana podstawowa umiejętność obsługi narzędzi GIS
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kategorii B

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez IMAGIS S.A. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Górczewskiej 216."