Technik GIS ds. leśnictwa i ochrony przyrody (Kraków)

W związku z dynamicznym rozwojem, firma ekspercka z branży geoinformatycznej – SmallGIS Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Technik GIS ds. leśnictwa i ochrony przyrody

Zakres zadań docelowych:

  • Wsparcie techniczne przy wdrożeniach projektów środowiskowych z zakresu leśnictwa i ochrony przyrody
  • Tworzenie koncepcji, rozwiązań, prezentacji i publikacji
  • Praca z danymi (modyfikacja, migracja, analiza itp.)
  • Wsparcie techniczne rozwoju aplikacji GIS
  • Prowadzenie szkoleń z zakresu GIS
  • Wsparcie techniczne sprzedaży

Wymagania:

  • wykształcenie z zakresu GIS i leśnictwa/ochrony przyrody,
  • znajomość obsługi oprogramowania GIS
  • dobra organizacja pracy własnej, kultura osobista, komunikatywność i samodzielność
  • motywacja do ciągłego uczenia się i poszerzenia kompetencji,
  • zainteresowanie rozwojem zawodowym,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

Mile widziane:

  • znajomość pakietów oprogramowania ESRI ArcGIS;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • referencje z poprzednich miejsc pracy;
  • prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • Pracę w młodym ambitnym zespole z możliwością rozwoju w najnowszych technologiach;
  • Interesującą pracę w stale rozwijającej się firmie geoinformatycznej;
  • Możliwość nauki od ekspertów z wieloletnim doświadczeniem;
  • Uczestnictwo w dużych i ambitnych projektach;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kompetencji

Dla wybranych kandydatów przewidujemy rozmowę kwalifikacyjną.