Programista GIS/JS (Warszawa)

Kierownik Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego Instytutu Badawczego ogłasza konkurs na stanowisko:

Programisty GIS/JS w Zakładzie Rozwoju Systemów Informatycznych PIG-PIB

Liczba etatów: 1

Wymiar etatu: 1

Miejsce wykonywania pracy:

Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy
ul. Rakowiecka 4, 00-975 Warszawa

Opis stanowiska:

  • utrzymanie, modyfikacja i rozwój aplikacji obsługujących podsystemy informatyczne PIG-PIB, w szczególności w zakresie ich komponentów przestrzennych;
  • budowa i administrowanie komponentami (JavaScript) witryn internetowych;
  • prace projektowe i programistyczne dla potrzeb aplikacji obsługujących podsystemy dziedzinowe PIG-PIB;
  • współpraca z jednostkami organizacyjnymi PIG-PIB i firmami kooperującymi w zakresie rozwoju, modernizacji i wdrażania nowych aplikacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne (lub pokrewne);
  • praktyczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych (HTML5/CSS3, PHP5, JavaScript/JQuery);
  • znajomość serwerów aplikacyjnych WebLogic, Tomcat;
  • znajomość technologii programistycznych .NET oraz Java;
  • znajomość rozwiązań GIS w aplikacjach internetowych, zwłaszcza w oparciu o produkty ESRI;
  • znajomość mechanizmów działania relacyjnych baz danych Oracle, MS SQL Server oraz tworzenia zapytań i programów odpowiednio w PL/SQL lub TSQL;
  • znajomość języka angielskiego w zakresie posługiwania się dokumentacją;
  • łatwości nawiązywania kontaktów i umiejętności pracy w zespole;
  • chęć nauki i poszerzania umiejętności.

Dodatkowe kwalifikacje i umiejętności:

  • mile widziana znajomość Oracle Portal oraz Oracle SSO;
  • administrowanie serwerami www.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie oparte o przepisy Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy PIG-PIB;
  • interesującą i samodzielną pracę dla największego w kraju systemu informacji geologicznej;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia: pakiet socjalny, opiekę medyczną, zajęcia sportowe;
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań;
  • pracę z innowacyjnymi technologiami;
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • szkolenia.

Wymagane dokumenty:

  • cv wraz z oświadczeniem kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji;
  • list motywacyjny;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i posiadane kwalifikacje;
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych;

Miejsce i sposób składania dokumentów:

Listownie na adres:

Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy
ul. Rakowiecka 4
00-975 Warszawa
Sekcja Spraw Pracowniczych

z dopiskiem: „Rekrutacja na stanowisko programisty GIS/JS”.

Osobiście w kancelarii ogólnej, pokój nr 15 w godz. 7.30 - 15.30 w zamkniętej kopercie
z dopiskiem: „Rekrutacja na stanowisko programisty GIS/JS” z podaniem imienia i nazwiska w lewym górnym rogu.

Oferty należy składać od 07.07.2014 r. do 31.07.2014 r.

Inne informacje:

  • Kandydaci są proszeni o podanie numeru telefonu i adresu poczty elektronicznej;
  • wszystkie wymagane oświadczenia należy własnoręcznie podpisać;
  • po zakończeniu procesu rekrutacji dokumenty złożone przez kandydatów, którzy nie zostaną zatrudnieni, zostaną komisyjnie zniszczone;
  • zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami;
  • dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (22) 45 92 277 – Wojciech Paciura;
  • dokumenty uważa się za dostarczone w terminie, jeżeli wpłynęły do Sekcji Spraw Pracowniczych w terminie ustalonym w ogłoszeniu.