Starszy inspektor ds. zwiazanych z budową ZSIN (Opole)

Opolski Urząd Wojewódzki poszukuje kandydatów na stanowisko:

Starszy inspektor do spraw związanych z budową Zintegrowanego Systemu Informacji o Nieruchomościach i administrowania systemem Integrującej Platformy Elektronicznej w Wojewódzkiej Inspekcji Geodezyjnej i Kartograficznej w Opolu

Miejsce wykonywania pracy: Opole

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • Kontrolowanie organów administracji geodezyjnej i kartograficznej w celu potwierdzenia czy organy administracji geodezyjnej i kartograficznej przestrzegają przepisów prawa z zakresu geodezji i kartografii w zakresie prowadzenia modernizacji ewidencji gruntów i budynków,
  • Kontrolowanie organów administracji geodezyjnej i kartograficznej w celu potwierdzenia czy organy administracji geodezyjnej i kartograficznej tworzą, prowadzą oraz udostępniają zgodnie z przepisami prawa w systemie teleinformatycznym bazy danych obejmujące zbiory danych przestrzennych,
  • Prowadzenie postępowań administracyjnych z zakresu geodezji i kartografii oraz rozpatrywanie skarg na działanie organów administracji geodezyjnej i kartograficznej,
  • Prowadzenie spraw związanych z Zintegrowanym Systemem Informacji o Nieruchomościach, administrowanie systemem Integrującej Platformy Elektronicznej,
  • Ewidencjonowanie lokalnych systemów informacji o terenie oraz przechowywanie kopii zabezpieczających bazy danych, w tym w szczególności bazy danych ewidencji gruntów i budynków.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

  • wykształcenie: średnie geodezyjne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy: 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w administracji publicznej lub wykonawstwie geodezyjnym
  • pozostałe wymagania niezbędne:
    • Znajomość przepisów ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne oraz aktów wykonawczych do ustawy,
    • Znajomość przepisów ustawy z dnia 14 czerwca 1960 r. Kodeks postępowania administracyjnego,
    • Znajomość przepisów ustawy z dnia 23 stycznia 2009 r. o wojewodzie i administracji rządowej w województwie,
    • Znajomość przepisów ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej,
    • Znajomość pakietu MS Office.

wymagania dodatkowe

  • znajomość programów komputerowych stosowanych w geodezji i kartografii np. GEOINFO Mapa, INTEGRA, C-GEO,
  • znajomość nowych technik pomiarowych np. GPS,
  • umiejętność podejmowania decyzji,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność.
  • wykształcenie: wyższe techniczne

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
  • kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego
  • kopie dokumentów potwierdzających staż pracy w administracji publicznej lub w wykonawstwie geodezyjnym

Inne dokumenty i oświadczenia:

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność - w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatów

Termin składania dokumentów: 28-03-2014

Miejsce składania dokumentów:

      Opolski Urząd Wojewódzki, Sekretariat Dyrektora Generalnego, pok. 251, Piastowska 14, 45-082 Opole, z dopiskiem "oferta pracy"

Proponowane wynagrodzenie zasadnicze brutto 2000 zł.
Dodatkowe informacje pod nr 77 45-24-358.