logo gisplay

Nowe rozwiązania Garmin z segmentu marine i outdoor

Garmin inReachPodczas Targów Sportów Wodnych i Rekreacji Wiatr i Woda, które odbyły się w dniach 16-19 marca w Warszawie, Garmin zaprezentował najnowsze rozwiązania z segmentu marine i outdoor na sezon 2017.

Podczas targów po raz pierwszy zaprezentowane zostały komunikatory satelitarne inReach SE+ oraz inReach Explorer+. Są to pierwsze urządzenia zapewniające 100% globalny zasięg sieci satelitarnej Iridium i umożliwiające dwustronną komunikację tekstową oraz wysyłanie komunikatu SOS z dowolnego miejsca na świecie. Oba modele posiadają wbudowany GPS umożliwiający śledzenie pozycji oraz podstawową nawigację, a inReach Explorer+ oferuje dodatkowo fabrycznie wgrane mapy topograficzne Garmin TOPO, kompas i wysokościomierz barometryczny.

W tegorocznym portfolio produktów marine znaleźć można m.in. rodzinę ploterów z serii GPSMAP, echosondy z serii STRIKER, a także inne urządzenia wykorzystujące technologię sonarową ClearVü wyposażone w sonary skanujące DownVü, SideVü i CHIRP. Garmin zaprezentował również wyświetlacze pokładowe, radary morskie, urządzenia do sterowania, odbiorniki radiowe, ręczne urządzenia nawigacyjne, zegarek żeglarski quatix oraz najnowsze wersje map BlueChart g2 HD i g2 Vision HD. Na targach nie zabrakło również prezentacji rozwiązań na urządzenia mobilne, takich jak aplikacje BlueChart Mobile i Garmin Helm.

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment