logo gisplay

Nawigacja NavRoad X5 z uchwytem magnetycznym

NavRoad X5Oferta nawigacji NavRoad poszerzona została o nowy model X5 z uchwytem magnetycznym, który oprócz gniazda zasilania wyposażono dodatkowo w złącze Video-In, dzięki czemu nawigację można bardzo łatwo rozszerzyć o funkcję kamery cofania.

Nawigację charakteryzuje 5-calowy ekran dotykowy o podwyższonej jasności oraz rozdzielczości 800×480, procesor MStar 2531 taktowany zegarem 800MHz oraz 256 MB pamięci RAM i 4 GB pamięci wewnętrznej FLASH (którą rozszerzyć można o kolejne 32 GB) a także 66-kanałowy moduł GPS (MSR 2112). Nawigacja wyróźnia obudowa w kolorze „piano black”, natomiast tył wykonany jest z matowego tworzywa, które komponuje się z uchwytem magnetycznym.

NavRoad X5 to także multimedialny asystent w samochodzie. Preinstalowane biblioteki mediów pozwalają słuchać muzyki, przeglądać zdjęcia oraz oglądać filmy. Wbudowany w urządzenie moduł Bluetooth daje możliwość szybkiego sparowania z telefonem i wykorzystania nawigacji jako zestawu głośnomówiącego. Wreszcie, nie można zapomnieć o transmiterze FM, który umożliwia przeniesienie ulubionej muzyki lub komunikatów nawigacji na głośniki samochodowe.

W NavRoad X5 preinstalowano oprogramowanie NavRoad NAVIGATOR wraz z mapami Europy, a klienci otrzymują prawo bezpłatnej, dożywotniej aktualizacji map oraz możliwość bezpłatnego rozszerzenia o kolejne kraje świata. Otwarty system Windows CE z kolei, pozwala na zainstalowanie dowolnego, kompatybilnego z urządzeniem oprogramowania do nawigacji, a dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu menu, naprzemienne korzystanie z dwóch aplikacji jest bardzo proste i wygodne.

 

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment