logo gisplay

MAP_IT! – Krakowski Hackaton Mapowy

MAP_IT! – Krakowski Hackaton MapowyW weekend 17 i 18 listopada 2018 roku odbędzie się kolejny Hackaton Mapowy, organizowany przez firmę HERE Technologies, Koło Naukowe Geodetów Dahlta AGH i Koło Geografów UJ.

Oficjalne rozpoczęcie wydarzenia nastąpi 17 listopada na Kampusie AGH w budynku Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska (sala 301) o godzinie 10.00. Kolejna część wydarzenia odbędzie się na Kampusie UJ, a zakończenie i ogłoszenie wyników na krakowskim Kazimierzu.

Map_IT! To wydarzenie skierowane do studentów, doktorantów i absolwentów wyższych uczelni oraz wszystkich zainteresowanych technologiami mapowymi. Podczas konkursu spotka się ponad 100 uczestników z całej Europy – studentów, młodych absolwentów kierunków geodezyjnych, geograficznych oraz informatycznych. Podczas trwania całego wydarzenia zawodnicy zmierzą się z jednym z pięciu zaproponowanych tematów konkursowych w kategoriach:

  • Environment, Smart Mobility,
  • Transportation and Logistics,
  • Social Responsibility,
  • Smart Cities,
  • Sports & Tourism.

Na zwycięzców czeka pula nagród o wartości 5000 €.

Więcej informacji o wydarzeniu dostępnych jest na stronie internetowej http://www.map-it.com.pl/ lub przez bezpośredni kontakt z organizatorami wydarzenia: Szczepan Żurek, tel. 664069193, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
GIS Challenge 2019
29-31.05.2019 (Kraków)
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018