logo gisplay

FME World Tour 2018 już w marcu

FME World Tour 2018Pod koniec marca br. w Warszawie odbędzie się FME World Tour 2018 - wyjątkowe spotkanie dla obecnych i przyszłych użytkowników FME - oprogramowania służącego do integracji systemów i przetwarzania danych, nie tylko przestrzennych.

FME World Tour jest organizowany na całym świecie – łącznie w ponad 70 krajach. Polska edycja spotkania odbędzie się 29 marca w Warszawie w Centrum Konferencyjnym Adgar. Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele m.in.: Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii, Netii, KGHM, Miejskiej Pracowni Urbanistycznej w Łodzi, Miejskiego Przedsiębiorstwa w Krakowie, OPEGIEKA, i ARUP Polska. Eksperci z różnych branż, którzy na co dzień korzystają z FME opowiedzą jak udało im się realizować projekty przy pomocy naszego narzędzia do przetwarzania danych i integracji systemów. Omówiony zostanie także temat zastosowania FME dla GESUT.

Spotkanie dedykowane jest wszystkim osobą zainteresowanym FME – zarówno doświadczonym użytkownikom, jak i tym, którzy chcieliby zacząć korzystać z tego narzędzia.

FME World Tour 2018 to:

  • dokładne omówienie FME – funkcje najnowszej wersji, zapowiedź kolejnych oraz porady, jak jeszcze efektywniej korzystać z FME;
  • prezentacje doświadczonych użytkowników FME, pełne inspiracji i ciekawych porad;
  • networking z innymi użytkownikami i ekspertami FME oraz wymiana doświadczeń.

Więcej informacji o FME znaleźć można tutaj.

Wydarzenie organizowane jest przez producenta FME – firmę Safe Software, i współorganizowane przez firmę Globema Sp. z o.o.

Rejestracja pod adresem: www.globema.pl/rejestracja-fme-world-tour/

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
GIS Challenge 2019
29-31.05.2019 (Kraków)
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018