logo gisplay

Co nasz czeka na Intergeo 2018?

Intergeo 2017 w Berlinie W dniach 16-18 października 2018 r. we Frankfurcie nad Menem odbędzie się kolejna edycja targów Intergeo. Co nasz czeka w tym roku?

Copernicus Hackathon

W listopadzie 2018 po raz pierwszy w Polsce zostanie zorganizowany Copernicus Hackathon, którego uczestnicy poszukiwać będą nowych rozwiązań związanych z wykorzystywaniem danych pochodzących z satelitów programu Copernicus.

Geoinformatyczna Noc Badaczy na UW

Geoinformatyczna Noc Badaczy na UWW dniu 28 września 2018 roku, na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się Geoinformatyczna Noc Badaczy.

100 lat Geodezji w Służbie Łodzi

Łódzki Ośrodek Geodezji zaprasza na uroczystą Galę Jubileuszową "100 lat Geodezji w Służbie Łodzi", która odbędzie się 15 października 2018 r.

O technologiach pomiarowych i danych GIS podczas Szkoły Górnictwa Odkrywkowego

VI edycja Szkoły Górnictwa Odkrywkowego (fot. S.Malik)W dniach 9-12 września 2018 r. w Kościelisku k/Zakopanego odbyła się VI edycja Szkoły Górnictwa Odkrywkowego. Jest to cykliczna konferencja naukowo – techniczna, która organizowana jest przez Katedrę Górnictwa Odkrywkowego Wydziału Górnictwa i Geoinżynierii AGH w Krakowie.

Zapowiedź XVII Wyprawy Bari – Jordania

XVII Wyprawa Bari – JordaniaJuż w listopadzie studenci z Koła Naukowego Geodetów „Dahlta” działającego przy Wydziale Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska AGH w Krakowie wyruszą na XVII Wyprawę Bari. Tym razem odwiedzą Jordanię.

Ogólnopolskie Forum GIS Smart City

W połowie października w Warszawie odbędzie się Ogólnopolskie Forum GIS Smart City - Skaning i modele 3D  "Systemy Informacji Geograficznej w zarządzaniu miastami".