logo gisplay

Geospatial Hackathon 2019

Geospatial Hackathon 2019Wydział Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej przy współpracy z firmą Globema, partnerem Google, organizuje Hackathon Geoinformacyjny, którego celem jest opracowanie aplikacji wspierającej proces tworzenia i rozwoju smart city oraz (geo)partycypacji społecznej z wykorzystaniem tzw. serious games.

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018. Obchody 100-lecia niepodległości Polski (fot. Maciej Bernaś)W dniach od 2 do 16 listopada odbyła się XVII Wyprawa BARI organizowana przez Koło Naukowe Geodetów Dahlta (Wydział Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska AGH) we współpracy z archeologami z Instytutu Archeologii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Jak obchodzono GIS Day w Bytomiu?

GIS Day 2018 w Bytomiu (fot. ZSTiO w Bytomiu)Już po raz ósmy w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących zorganizowano obchody Dnia GIS. Jak co roku i tym razem nie zabrakło ciekawych wykładów i warsztatów, a także prezentacji sprzętu geodezyjnego.

Spotkanie sympatyków OSM

Spotkanie sympatyków OSMNa 25 listopada w Łodzi zaplanowano spotkanie sympatyków map OSM oraz Walne Zebranie Stowarzyszenia OpenStreetMap Polska.

MAP_IT! – Krakowski Hackaton Mapowy

MAP_IT! – Krakowski Hackaton MapowyW weekend 17 i 18 listopada 2018 roku odbędzie się kolejny Hackaton Mapowy, organizowany przez firmę HERE Technologies, Koło Naukowe Geodetów Dahlta AGH i Koło Geografów UJ.

Uniwersytet Łódzki zaprasza na GIS Day 2018

Uniwersytet Łódzki zaprasza na GIS DayJuż po raz ósmy na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego odbędzie się GIS Day. Łódzkie obchody Dnia GIS zaplanowano na 14 listopada 2018 roku.

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GIS w Stolicy 2018
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018