logo gisplay

Naukowo i praktycznie o mapach przestępczości - program konferencji w Krakowie

Znamy program konferencji „Technologia w służbie bezpieczeństwu – naukowo i praktycznie o cyfrowej mapie przestępczości", która odbędzie się 14 października 2019 r. w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie.

Miasto Kraków we współpracy z Policją, Strażą Miejską i środowiskiem akademickim tworzy elektroniczną mapę bezpieczeństwa. Podczas konferencji zostaną zaprezentowane wyniki prowadzonych za jej pomocą analiz oraz możliwości mapy zagrożeń jako narzędzia profesjonalnej diagnozy stanu bezpieczeństwa.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie prof. Michael Leitner z Louisiana State University (USA) – światowej rangi ekspert w zakresie crime mapping.

Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość bezpłatnego udziału w  warsztatach z zakresu crime mapping  poprowadzonych przez  profesjonalnych trenerów z firmy ESRI Polska.

Organziatorzy zaproszają przede wszystkim praktyków i badaczy zajmujących się lokalnym bezpieczeństwem. Udział w konferencji jest bezpłatny. Rejestracji uczestnictwa w konferencji można wciąż dokonać, wysyłając zgłoszenie na adres elektroniczny Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego UMK: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Więcej informacji oraz program dotępny jest pod adresem bezpieczny.krakow.pl

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji
23-29-06.2019
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
I Krajowe Forum Użytkowników LiDAR
22-23.10.2019 r. (Sękocin Stary)
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018