logo gisplay

II Ogólnopolska Konferencja GIS w Edukacji

Miejsce konferencji - Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego Collegium GeographicumW dniach 14-15 czerwca 2018 r. na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego odbędzie się II Ogólnopolska Konferencji GIS w Edukacji.

Konferencja odbędzie się pod honorowym patronatem prof. Jerzego Gaździckiego. Organizatorzy, Zakład Geoinformacji Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego oraz Zakład Geoinformacji Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,  jako główne cele konferencji stawiają dyskusję oraz wymianę doświadczeń na tematy związane z edukacją GIS w szkolnictwie wyższym, na różnych kierunkach i uczelniach w Polsce.

Przewidziane są wystąpienia osób reprezentujących różne dyscypliny naukowe: geografów, geodetów, leśników, rolników, biologów, urbanistów i przedstawicieli innych dyscyplin. Konferencja stanowić będzie okazję do prezentacji i wymiany  doświadczeń, jak również do szerokiej dyskusji w zakresie nauczania GIS.

Idea konferencji obejmowała zaproszenie doświadczonych naukowców i dydaktyków, którym powierzono merytoryczne przygotowanie sesji. Pod ich kierownictwem pracują zespoły odpowiedzialne za poszczególne sesje. Planowana jest również sesja posterowa, na której można zaprezentować własne doświadczenia związane z tematyką konferencji.

Program i formularz rejestracyjny

 

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
GIS Challenge 2019
29-31.05.2019 (Kraków)
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018