logo gisplay

II Ogólnopolska Konferencja GIS w Edukacji

Miejsce konferencji - Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego Collegium GeographicumW dniach 14-15 czerwca 2018 r. na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego odbędzie się II Ogólnopolska Konferencji GIS w Edukacji.

Konferencja odbędzie się pod honorowym patronatem prof. Jerzego Gaździckiego. Organizatorzy, Zakład Geoinformacji Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego oraz Zakład Geoinformacji Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,  jako główne cele konferencji stawiają dyskusję oraz wymianę doświadczeń na tematy związane z edukacją GIS w szkolnictwie wyższym, na różnych kierunkach i uczelniach w Polsce.

Przewidziane są wystąpienia osób reprezentujących różne dyscypliny naukowe: geografów, geodetów, leśników, rolników, biologów, urbanistów i przedstawicieli innych dyscyplin. Konferencja stanowić będzie okazję do prezentacji i wymiany  doświadczeń, jak również do szerokiej dyskusji w zakresie nauczania GIS.

Idea konferencji obejmowała zaproszenie doświadczonych naukowców i dydaktyków, którym powierzono merytoryczne przygotowanie sesji. Pod ich kierownictwem pracują zespoły odpowiedzialne za poszczególne sesje. Planowana jest również sesja posterowa, na której można zaprezentować własne doświadczenia związane z tematyką konferencji.

Program i formularz rejestracyjny

 

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji
23-29-06.2019
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018