logo gisplay

Zapowiedź konferencji o nowoczesnych technologiach w prowadzeniu PODGiK

Centrum Konferencyjnym Warszawianka w JachranceW połowie września odbędzie się III edycja konferencji technicznej pt.: „Nowoczesne technologie w prowadzeniu PODGiK" organizowana przez firmę Geo-System.

Konferencja przeznaczona jest głównie dla pracowników Starostw Powiatowych i miast na prawach powiatu zajmujących się prowadzeniem Powiatowego Zasobu Geodezyjnego i Kartograficznego, ale również dla osób i instytucji chcących poszerzyć swoją wiedzę o nowoczesnych technologiach stosowanych do prowadzenia zasobu i jego udostępniania w Internecie. Przy obecnych licznych zmianach w ustawie Prawo Geodezyjne i Kartograficzne konferencja jest doskonałym forum wymiany doświadczeń między Ośrodkami Dokumentacji i Geodezyjnej i Kartograficznej, co potwierdziły jej dwie poprzednie edycje. ​

Konferencja odbędzie się w dniach 14-16 września 2016 r. w Centrum Konferencyjnym Warszawianka w Jachrance. Zapisy i szczegóły związane z konferencją dostępne są na stronie internetowej www.podgik.pl. Koszt konferencji z noclegiem, wyżywieniem i wszystkimi materiałami wynosi 550,00zł+23% VAT w przypadku zakwaterowania w pokoju dwuosobowym i 850,00zł+23%VAT w przypadku pokoju jednoosobowego.

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

INTERGEO 2018

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GIS w Stolicy 2018
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
IV Forum Geodezja Przedsiębiorcy Studenci (GPS)

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018