logo gisplay

Relacja z konferencji PTFiT

 XXI Ogólnopolskie Fotogrametryczne Sympozjum Naukowe nt. „Aktualne wyzwania fotogrametrii, teledetekcji i geoinformatyki”W dniach 19-21 września 2018 roku odbyło się XXI Ogólnopolskie Fotogrametryczne Sympozjum Naukowe nt. „Aktualne wyzwania fotogrametrii, teledetekcji i geoinformatyki”.

Podsumowanie XXIII Ogólnopolskiej Konferencji Fotointerpretacji i Teledetekcji

Uczesntnicy XXIII Ogólnopolskiej Konferencji Fotogrametrii i TeledetekcjiW dniach 24-25 września 2018 r. na Wydziale Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się  XXIII Ogólnopolska Konferencja Fotointerpretacji i Teledetekcji. Podczas wydarzenia wyłoniono laureatów trzech konkursów o "Złoty Piksel": na najlepszy referat, prace magisterską oraz pracę wykorzystującą dane programu Copernicus.

Konferencja projektu ASI

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego zaprasza na konferencja projektu ASI - Regionalne partnerstwo samorządów Mazowsza dla aktywizacji społeczeństwa informacyjnego w zakresie e-administracji i geoinformacji, która odbędzie się 1 października 2018 r. w Warszawie.

Program Konferencji Kartograficznej

Znany jest już szczegółowy program XLI Ogólnopolskiej Konferencji Kartograficznej nt. "Funkcjonalność a estetyka map", która rozpocznie się już w najbliższy wtorek (18 września) w Gdańsku.

GISforum 2018 pod patronatem Głównego Geodety Kraju. Ruszyła rejestracja!

GISforum 2018Konferencja GISforum to od lat ważne miejsce na mapie wydarzeń poświęconych rozwiązaniom z zakresu informacji przestrzennej i jej infrastruktury. Główny Geodeta Kraju objął wydarzenie honorowym patronatem. Konferencja odbędzie się w dniach 21-22 listopada 2018 we Wrocławiu. Na stronie GISforum.pl jest program wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy.

Program XXI Sympozjum Fotogrametrycznego

Znany jest już szczegółowy program XXI Ogólnopolskiego Sympozjum Fotogrametrycznym „Aktualne wyzwania fotogrametrii, teledetekcji i geoinformatyki", które odbędzie się w Koszalinie i Mielnie w dniach 19-21 września 2018 roku.