logo gisplay

VII Forum BioGIS - warsztaty

VII Forum BioGIS - warsztatyW dniach 21 - 22 marca 2019 r. na Wydziale Biologii UAM w Poznaniu odbędzie się VII Forum BioGIS - System Informacji Przestrzennej w Badaniach Różnorodności Biologicznej. Poza sesjami naukowymi i posterowymi, dla uczestników konferencji przygotowano cztery warsztaty.

Drzewa do potęgi czwartej – XVI Dzień Teledetekcji

Dzień teledetekcji 2018Niebawem już po raz szesnasty spotkamy się na Politechnice Warszawskiej, aby wspólnie świętować Dzień Teledetekcji. W tym roku odbędzie się on pod hasłem „Cztery Wymiary Lasu”, a organizować go będą tradycyjnie: Zakład Fotogrametrii, Teledetekcji i Systemów Informacji Przestrzennej PW oraz Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej „GEOIDA”.

Zapowiedź VII Forum BioGIS

W dniach 21 - 22 marca 2019 r. na Wydziale Biologii UAM w Poznaniu odbędzie się VII Forum BioGIS - System Informacji Przestrzennej w Badaniach Różnorodności Biologicznej, w tym roku pod hasłem „Użytkownik GIS autorem własnych rozwiązań do zastosowań środowiskowych”.

Prezentacje z IV edycji konferencji Środowisko Informacji

Srodowisko InformacjiNa stronie organizatora dostępne są już prezentacje wygłoszone podczas tegorocznej edycji konferencji Środowisko Informacji, która odbyła się w dnaich 22-23 listopada w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

IV Forum Geodezja Przedsiębiorcy Studenci (GPS)

IV Forum Geodezja Przedsiębiorcy Studenci (GPS)Konferencja organizowana przez Koło Naukowe Geodetów Dahlta odbędzie się 7 grudnia 2018 roku i jak co roku będzie miała miejsce na Wydziale Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Nasze patronaty

II edycja Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GIS w Stolicy 2018
Zaplanuj swoją przestrzeń i zdobądź indeks PW
VII Forum BioGIS

Galeria

XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018