logo gisplay

IX Konferencja Geomatyka w Lasach Państwowych

Na 29 czerwca przesunięty został termin zgłaszania referatów i posterów na IX Konferencję Geomatyka w Lasach Państwowych, która odbędzie się w Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej (CEPL) w Rogowie w dniach 11-13 września 2018 r.

Zapowiedź Szkoły Kartograficznej 2018

Zakład Geoinformatyki i Kartografii Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza na 24. Szkołę Kartograficzną, która odbędzie się w dniach 11-12 września we WrocławiuZakład Geoinformatyki i Kartografii Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza na 24. Szkołę Kartograficzną, która odbędzie się w dniach 11-12 września we Wrocławiu. Temat tegorocznego spotkania to "Bezzałogowe statki powietrzne w naukach o Ziemi i środowisku".

"Ewolucja SPAR3D jest niesamowita” - relacja z targów i konferencji

Pokój o nazwie Station IX Immersive Theater, gdzie prezentacja odbywała się na 360-stopniowym wyświetlaczuW dniach 5-7 czerwca odbyło się “SPAR 3D Expo & Conference”, czyli niezależne od dostawców, wielobranżowe wydarzenie skupiające swoją uwagę na technologiach 3D. Impreza gromadzi najlepszych dostawców sprzętu, oprogramowania i rozwiązań wizualizacyjnych i łączy ich z użytkownikami z całego świata.

Zapowiedź konferencji GISforum 2018

GISforum 2018W dniach 21 – 22 listopada 2018 we Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja konferencji GISforum organizowanej przez firmę SHH.

Trwają zapisy na konferencję dotyczącą PODGiK-ów

Trwają zapisy na V edycję konferencji technicznej pt.: „Nowoczesne technologie w prowadzeniu PODGiK”. Konferencja odbędzie się w dniach 12-14 września 2018 r., tak jak w latach poprzednich, w Centrum Konferencyjnym Warszawianka w Jachrance.

Zapowiedź konferencji Hexagon

W dniach 25 - 26 października w hotelu Hilton w Gdańsku odbędzie się doręczna konferencja HxGN Local Poland 2018.