logo gisplay

Program Konferencji Kartograficznej

Znany jest już szczegółowy program XLI Ogólnopolskiej Konferencji Kartograficznej nt. "Funkcjonalność a estetyka map", która rozpocznie się już w najbliższy wtorek (18 września) w Gdańsku.

GISforum 2018 pod patronatem Głównego Geodety Kraju. Ruszyła rejestracja!

GISforum 2018Konferencja GISforum to od lat ważne miejsce na mapie wydarzeń poświęconych rozwiązaniom z zakresu informacji przestrzennej i jej infrastruktury. Główny Geodeta Kraju objął wydarzenie honorowym patronatem. Konferencja odbędzie się w dniach 21-22 listopada 2018 we Wrocławiu. Na stronie GISforum.pl jest program wydarzenia oraz formularz zgłoszeniowy.

Program XXI Sympozjum Fotogrametrycznego

Znany jest już szczegółowy program XXI Ogólnopolskiego Sympozjum Fotogrametrycznym „Aktualne wyzwania fotogrametrii, teledetekcji i geoinformatyki", które odbędzie się w Koszalinie i Mielnie w dniach 19-21 września 2018 roku.

Ostatnie wolne miejsca na konferencję „Nowoczesne technologie w prowadzeniu PODGiK

Mapa prezentująca zapisanych uczestników na V edycję konferencji technicznej pt. „Nowoczesne technologie w prowadzeniu PODGiK"Tegoroczna, V edycja konferencji technicznej pt. „Nowoczesne technologie w prowadzeniu PODGiK" organizowana przez firmę Geo-System w Jachrance w dniach 12-14 września, cieszy się dużym zainteresowaniem. Na chwilę obecną zapisanych jest 110 uczestników. Ponieważ zostało niewiele miejsc, organizatorzy zachęcają osoby zainteresowane wzięciem udziału w konferencji do rejestracji.