logo gisplay

Wsparcie dla startupów korzystających z danych satelitarnych Copernicus

Akcelerator SpaceUp BSAKrakowski Park Technologiczny wraz z Instytutem Geodezji i Kartografii rozpoczynają rekrutację do programu akceleracyjnego SpaceUp BSA, który wspiera i przyspiesza rozwój pomysłów i startupów korzystających z danych satelitarnych Copernicus.

Akcelerator SpaceUp BSA to nie tylko szansa na rozwój w obszarze wiedzy na temat wykorzystania danych satelitarnych, ale również wiedza biznesowa, która ma pomóc osobom właściwie podejść do tematu rozwoju firm i odnaleźć się na rynku.

Program trwa 3 miesiące i składa się z warsztatów dotyczących zarówno wykorzystywania i przetwarzania danych satelitarnych Copernicus, jak i cyklu zajęć wspierajacych rozwój biznesu (m. in.: modele biznesowe, techniki sprzedaży, marketing, pitching, finansowanie działalności, zagadnienia prawne).

Ponadto, obejmuje wsparcie specjalistów i mentorów, którzy pomogą obecnym i przyszłym przedsiębiorcom w przygotowaniu pomysłów do wprowadzenia ich na rynek, zweryfikowaniu ich biznesplanów i przygotowaniu strategii rozwoju.

Uczestnicy programu będą mogli skorzystać ze wsparcia krajowych i międzynarodowych specjalistów, mentorów i szkoleniowców z obszaru danych satelitarnych.

Do programu SpaceUp BSA przyjmowane są 2-4 osobowe zespoły.  Zgłoszenia są przyjmowane od 26 września - 27 października 2019. Zapisy: https://balticsatapps.pl/akceleracja/pl

 

Komentarze stworzone przez CComment' target='_blank'>CComment

Nasze patronaty

Międzynarodowa Konferencja Studentów Geodezji
23-29-06.2019
II konferencja użytkowników QGIS
25-26.05.2019 (Kraków)
I Krajowe Forum Użytkowników LiDAR
22-23.10.2019 r. (Sękocin Stary)
VII Forum BioGIS
Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 (Wrocław)
Dni Otwarte DKS

Galeria

Informacja Przestrzenna nowym IMPULSEM dla rozwoju lokalnego
23.05.2019 Wrocław
XVII Wyprawa BARI - Jordania 2018
GISforum 2018